counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

2022-04-22 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události [TOP INFO]

Doporučené2022-04-22 - Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události

Česká vláda spustila web, na kterém vyzývá k udávání občanů s jinými názory, než které zastává vláda. Na titulní stránce webu je přitom lež a dezinformace o tom, kdy naposledy zaútočil evropský stát proti jinému. A ne, nebylo to naposledy v roce 1939. Nacifikace v ČR se prohlubuje a lidé jsou vystavení dezinformacím Fialovy vlády o tom, že válku na Ukrajině začalo Rusko v únoru tohoto roku, ale to je lež.
– 0:00:00

Ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi osvobození Mariupolu v Doněcké lidové republice a požádal o 4 dny na dokončení likvidace neonacistů v protiatomových bunkrech a tunelech pod Azovstalem. Vladimir Putin útok na tunely zakázal a nařídil komplex uzavřít, aby neulétla ani moucha. Ozbrojenci dostanou ještě jednu šanci, aby se vzdali, jinak se v tunelech udusí. Ruské jednotky totiž zatím neodpojily vzduchotechniku přivádějící kyslík do podzemí. Jsou tam i žoldáci z Česka?
– 0:42:07

Telefonické dotazy posluchačů.
– 1:10:28

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště