counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Americká novinářka prozrazuje, jak skutečně fungují média. Žádnou nezávislost od médií bohužel nikdy nečekejme!

Ze světaAmerická novinářka prozrazuje, jak skutečně fungují média. Žádnou nezávislost od médií bohužel nikdy nečekejme!

USA/UKRAJINA: Americká novinářka Lara Loganová, původem z Jihoafrické republiky, odmítla podpořit postoj americké vlády k situaci na Ukrajině.

Zástupci médií podle ní musí mlčet o skutečnostech týkajících se nacismu v této zemi.

Logan upozorňuje, že se šíří mnoho dezinformací.

„Nikdy jsme nic podobného neviděli. Válečné zpravodajství dělám už pětatřicet let <…>. Jsme nuceni držet se nastaveného rámce, musíme nenávidět Vladimira Putina a věřit všemu špatnému, co se o něm říká, a rozhodně milovat Ukrajinu,“ uvedl novinář.

Ti, kdo s takovou „metodologií“ nesouhlasí, jsou podle ní pronásledováni. Zároveň, jak se novinář domnívá, Spojené státy záměrně odstraňují z informačního pole údaje o nacismu na Ukrajině.

„Bílý dům by vás rád přesvědčil, že to není důležité, že se to děje jen mezi několika jednotlivci, ale to není pravda. <…> My, představitelé západních médií a Západu obecně, musíme popírat fakta o tom, co se děje,“ dodala a připomněla, že Spojené státy v minulosti často podporovaly ukrajinské nacisty zbraněmi a prostředky.

Zdroj1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště