counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Bible nás opět usvědčuje, tentokrát z duchovního pozadí vakcinace

DoporučenéBible nás opět usvědčuje, tentokrát z duchovního pozadí vakcinace

Z duchovního hlediska je nemožné přesvědčit zablokovanou bytost, konkrétně s potřísněnou myslí pro učinění správného kroku. Člověk s vlastním názorem, ale bez pravdy je schopný obalamutit sám sebe. Proto dávejme všichni společně pozor na lidi kolem nás, ať už si jich vážíme, nebo ne. Jde o jejich život a nevypadá to jako nějaká zábavní reality show. V té jde o výhru, ne o život.

V ďábelské „reality show“ s názvem píchni si vakcínu proti něčemu, co nebylo izolováno a navíc se samo od sebe přejmenovalo z senné chřipky na „supervirus-19“ nyní byla MANIPULACE! Manipuluj lidi strachem, médii a máš je v hrsti! Nikdo se potom nebude ptát. Ano ptát! Všimli jsme si zvláštní věci – snadno manipulovatelní (nyní alespoň jednou naočkovaní) jedinci jaksi ztratili používat tázací věty a nic si tedy tím pádem ani neověřují, nejsou podezíraví. Už vůbec ne prozíraví. Hlavní chyba je v jejich nebetyčné víře jediného správného úsudku, ve stylu „můj názor je nej, jelikož mě teď napadl, nebo jsem ho slyšel/a tam a tam…“ – skutečně to tak je? Právě lidé s potřísněnou myslí zjistí díky tomuto jednání chybu až když je pozdě. Jsou to jacísi slepí závodníci.

Bible tu rozhodně neplní úlohu pohádky na dobrou noc.

2 První anděl šel a vylil svou nádobu na zem: a zlé, zhoubné vředy padly na lidi označené znamením dravé šelmy a klekající před jejím obrazem. – Zjevení Janovo 16, 2

Padlí andělé vydávající se za mesiáše všeho druhu (šílení filantropové, miliardáři, technokraté, …) touží po depopulaci!
Bible vás zachraňuje, vakcíny mrzačí a lidé stále umírají – jakou stranu si vybereš příště, ty nevděčný a pyšný člověče?!

+ 2,3 miliardy dolarů pro uplácení lékařů

Irské noviny The Light: Pfizer věděl, že jeho vakcína bude zabíjet

– Irské noviny The Light (obdoba českého Metra, tj. zdarma) odhalují fakta z vlastních studií firmy Pfizer, která již v momentě, kdy si nechala vakcínu schvalovat, věděla, že bude zabíjet.

– Dalším klíčovým článkem je nebezpečí fluoridizace vody, kterou mají Irové zákonem předepsánu.
– Kontrolujeme i naši kohoutkovou vodu, kterou nám EU již dlouho doporučuje pít?

Sdílejte alespoň s pěti osobami a nebudou mít na podzim koho opíchat.

https://t.me/probuzenivcase

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště