Kanada legalizuje “eutanazii za účelem zisku” pro rodiče, kteří litují narození svého dítěte

WEF infiltrovaná Kanada oznámila plány na legalizaci “ziskové eutanazie” kojenců a dětí, čímž otevřela cestu velkým podnikům k otevření zařízení pro hromadnou sebevraždu rodičů, kteří litují narození svého dítěte.

Kanadský lékař Dr. Louis Roy financovaný WEF vede kampaň za zmírnění již tak radikálních kanadských zákonů o asistované sebevraždě, aby se eutanazie stala stejně výnosnou jako medicína Big Pharma.

Od nynějška mohou být k eutanazii registrovány i děti, které jsou pro své rodiče příliš trýznivé, ačkoli kritici tvrdí, že kojenec ještě není dost starý na to, aby takové rozhodnutí učinil.

Informují o tom Nezávislé zprávy o přírodním zdraví a světě: MAiD naplňuje to, čeho se mnozí obávali: Zdá se, že jde o program, který má místo eutanazie rozšířit infanticidu, známou také jako “důstojná smrt”.

Rozšířením eutanazie na kojence se Kanada stává státem posvěceným režimem infanticidy jen proto, aby mohla využívat vzácné orgány zdravých dětí pro odběr orgánů.

“Kojenec si není vědom sám sebe a nemůže spáchat ‘sebevraždu’,” uvádí se ve zprávě o šílenství rozšíření MAiD na kojence. “Kojenci chtějí žít, jíst a být drženi svými rodiči.”

Může dítě souhlasit s asistovanou sebevraždou? Nemožné

Nicméně kanadský program MAiD se nyní na doporučení Quebecké lékařské asociace rozšiřuje i na malé děti. Pokud chcete vědět, proč je Dr. Roy pro, podívejte se na následující video, kde vysvětluje svou ideologii Společnému výboru Dolní sněmovny pro lékařsky asistovanou sebevraždu.

Jak uvidíte a uslyšíte, doktor Roy se domnívá, že v případech, kdy se dítě narodí s “těžkými deformacemi”, není vyloučeno, že by raději zemřelo, než aby s těmito problémy muselo žít po zbytek života.

Současně platí, že dítě, kterému je méně než rok, nemůže souhlasit se smrtí, ať už ho rodiče nebo lékař krmí po lžičkách sebevíc. V jakém okamžiku společnost překročí hranici souhlasu s “pomocí při umírání”?

Místo “eutanazie” jsou kojenci eutanazováni pro pohodlí rodičů a lékařů, kteří se již nechtějí zabývat problematickými kojenci,” uvádí se v jedné zprávě.

Quebecká lékařská asociace obhajuje svou podporu této praxi tvrzením, že některé děti trpí “nesnesitelnými bolestmi”, které lze zmírnit pouze eutanazií.

Při vší podpoře je však nejasné, jak to bude s péčí o dítě, když se o něj starají dva různí rodiče, kteří se nemusí shodnout na tom, že “bolest” dítěte ospravedlňuje asistovanou sebevraždu.

Dospělí podle univerzity mohou rozhodovat za tyto děti, což slouží jako “ochrana” mezi dítětem a ošetřujícími “lékaři”, kteří jsou ochotni zabíjet děti pro zisk.

Jednou z takových lékařek, která ráda provádí asistovanou sebevraždu, je doktorka Stefanie Greenová, nadšenkyně MAiD, která provedla eutanazii více než 300 lidí. Doktorka Greenová byla dříve zodpovědná za péči o pacienty v závěru života – nyní přešla na “péči” o pacienty v závěru života.

“Člověk se přiznává. Jedna je porod ven,” žertovala doktorka Greenová pro CTV News v dubnu 2022. “Jsou si podobné v tom, že oba jsou to neuvěřitelně intimní okamžiky. Jsou to milníky v životě člověka. Jsou velmi intenzivní.”

Doktorka Greenová říká, že vzít člověku život je pro ni vzrušující. Popisuje tento pocit jako “intenzivní emoce”, když podává léky na smrt nebo protokol, který se v té době používá.

DNEŠNÍ TRENDY

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image

© 2024 Deponativ.info - Blogy
Deponativ Blogy na sítích: Deponativ | Signal | Telegram | MeWe | VK | Youtube | Seznam | RSS