Pondělí, 25 září, 2023
8.7 C
Prague
Pondělí, 25 září, 2023
8.7 C
Prague

Komunistická strana mění Boží slovo, aby oklamala Boží lid – z Ježíše dělá nejzvrácenějšího hříšníka a protiřečícího si blázna!

Deponativ.infoBlogyKomunistická strana mění Boží slovo, aby oklamala Boží lid - z Ježíše dělá nejzvrácenějšího hříšníka a protiřečícího si blázna!

Přidat komentář

Sledovat novinky na Signalu

Čínská komunistická strana nakázala přepsat Bibli. Pravda bude svržena čistě bezbožným způsobem a vše obráceno naruby. Nejen, že se uměle vytvoří z nenahraditelného Spasitele cokoliv, i kdyby samotnými Vatikánsko-Mariánskými ateisty s zuhelnatělými srdci pro podporu silně protibiblického, ale také se nahradí za Bohyni a Spasitelku, ale z Světla a biblické pravdy Boží (té nezměněné) se podle ČKS jednoduše musí stát opak. Přepsáno toho bude údajně mnohem více. Budou tito lidé stejně, či o to více jásat i v ohnivém jezeře??

Během mediálního viru bylo naopak pár věcí reálných, mj. nepolapitelného, ale přesto přeskakující regály v supermarketech a rozervávajícího těla na dvě poloviny, ve skutečnosti nikdy neizolovatelného. Jak z ničeho udělat oživlé monstrum? Stačilo oživit reálné lži s Wuhanem. Morbidní virový corona teror byl ve Wuhanu (mediální verze!), dále jím mohla být přecpaná kanalizace (česká mediální verze) a byl všude, vlastně všude, kde bylo sděleno mediálními permanentně saponátními prostředky, ale ve skutečnosti vůbec nikde!

Tak jsme se naučili nevěřit. Bohužel i to je součástí brainwashingu (vymývání mozku). Budoucnost už je opět tiše sepsána. V hlavní roli je opět postupně spouštěný totální chaos pomocí dalších zdravotních hrozeb. Umělá inteligence generuje biologické hrozby, které svět neviděl – ty jsou naopak plně reálné a vytvořeny přesně dle konkrétních specifikací.

V případě nepravdivosti čehokoliv biblického, by fanatické napadání a likvidace (přepisování – stejně, jako je tomu u samotné historie) samotného Písma svatého bylo až paranoidně směšné, že ano?

Nejzajímavější trendy dnes

KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

BIBLE

Další verš

DALŠÍ NOVINKY

PRÁVĚ PROHLÍŽENÉ

Přejít k navigační liště