Na MSNBC ve středu Anthony Fauci odhalil pravdu o lockdownech: jde o formu divadla, jejímž cílem je vyděsit lidi, aby dostali vakcíny!

Deponativ na Signalu Přidat na Seznam

V rozhovoru pro MSNBC doktor Fauci nakonec přiznal, že používal lockdowny, aby přinutil lidi, aby se nechali očkovat, a pochválil taktiku lockdownů čínské komunistické vlády.

Fauci otevřeně pochválil taktiku komunistické vlády, když se ho moderátor Andrea Mitchell zeptal na rozvíjející se pekelné prostředí v Číně.

Podle Fauciho „Čína má řadu problémů, z nichž dva jsou to, že úplné uzamčení, což byl jejich přístup, nejpřísnější uzamčení, které byste ve Spojených státech nikdy nemohli zavést. I když to brání šíření infekce, vzpomínám si, že brzy říkali, a myslím si přesně, že se jim dařilo lépe než komukoli jinému.

Používáte uzamčení, abyste nechali lidi očkovat, takže když se otevřete, nebudete mít nával infekcí – poznamenal Fauci.

Protože máte co do činění s imunologicky naivní populací viru, protože nebyli vystaveni kvůli uzamčení – prohlásil Fauci a zcela ignoroval koncept přirozené imunity.

Poté pokračoval, že čínské vakcíny nejsou na úrovni.

Problém je v tom, že vakcíny, které používají, nejsou zdaleka tak účinné jako vakcíny používané ve Spojených státech, Spojeném království, EU a na dalších místech. Takže nemají optimální stupeň ochrany – tvrdil Fauci.

 

Dodal: Také mají hodně své starší populace, která je mezi námi nejzranitelnější, a tak je tu dvojí negativum. Za prvé, nemají chráněné lidi a B, lidé, kteří to nejvíce potřebují, nejsou očkováni. To je zdroj problému v Číně.

Podívejte se na rozhovor níže:

Není bezprostřednějším „zdrojem problému“ v Číně to, že jsou lidé vězněni a umírají hlady v psychotickém honbě za „nulovým COVID“?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here