Pondělí, 25 září, 2023
8.7 C
Prague
Pondělí, 25 září, 2023
8.7 C
Prague

ODMÍTNĚTE JAKÉKOLIV VAKCÍNY: Neočkovaní na Haiti žijí spokojený a zdravý život, bez jakýchkoliv následků post-vakcinační propagandy zuřícího mediálního viru C.oV.-ID 19!

Deponativ.infoČlánkyBlogyODMÍTNĚTE JAKÉKOLIV VAKCÍNY: Neočkovaní na Haiti žijí spokojený a zdravý život, bez jakýchkoliv následků post-vakcinační propagandy zuřícího mediálního viru C.oV.-ID 19!

Přidat komentář

Sledovat novinky na Signalu

Chudý karibský stát Haiti je stále chráněn před koronavirem Wuhan (COVID-19), protože po zahájení operace Warp Speed se proti němu téměř nikdo v zemi nenechal “očkovat”.
Podle zpráv má Haiti, jedna z nejchudších zemí světa, také nejnižší úmrtnost na COVID na světě. Od konce dubna zemřelo na Haiti pouze 254 lidí na onemocnění, které úřady považují za COVID – a i toto číslo je pravděpodobně nadsazené, vzhledem k tomu, že SARS-CoV-2 nebyl nikdy izolován a jeho existence nebyla prokázána.

V porovnání se Spojenými státy, kde je v současné době počet úmrtí na COVID přibližně 1 800 na milion obyvatel, je na Haiti počet úmrtí na COVID pouze 22 na milion obyvatel.

NPR v reportáži o Haiti přiznává, že tam nikdo nenosí masku a každodenní život je normální, autobusy a trhy jsou plné lidí.

“A Haiti dosud nepodalo jedinou vakcínu proti COVID-19,” prozrazuje dále Jason Beaubien z NPR.

VAROVÁNÍ: Lidé, kteří se nechají čtyřikrát nebo vícekrát očkovat proti COVID, nakonec utrpí kolaps imunitního systému.

Očkování proti COVIDu ničí imunitu, a proto “plně očkovaní” stále onemocní a umírají.
Ukázalo se, že Haiti mělo svou vlastní verzi Tonyho Fauciho, muže jménem Dr. Jean “Bill” Pape, který během “pandemie” vedl komisi pro řešení následků. Nakonec však byla komise rozpuštěna, protože Haiti bylo a stále je bez COVID.

“Důvodem je hlavně to, že máme velmi, velmi málo případů COVID,” řekl Pape o tom, proč byla komise nakonec rozpuštěna.

Místní zdravotnická agentura GHESKIO, kterou Pape vede, také loni na podzim uzavřela svá oddělení COVID kvůli nedostatku pacientů. Zatímco západní svět je zasažen hordami “plně očkovaných” lidí, kteří jsou nyní nemocní jako psi, Haiti se díky odmítnutí očkování vrátilo k normálu.

“Někdy jsou to dva, někdy nula, někdy dvacet případů,” řekl Pape. “Ale nevidíme druhou vlnu, jak jsme si mysleli, že se stane.”

Na rozdíl od většiny ostatních zemí světa zůstalo Haiti během “pandemie” otevřené. Venkovní trhy nebyly nikdy uzavřeny a lidé tam pokračovali v práci, protože úkryt na místě a zaměstnání na dálku nejsou věci, které si průměrný Haiťan může dovolit.

“Většina lidí nenosí roušku,” dodal Pape s tím, že Haiťané po celou dobu epidemie normálně pracovali, protože “když nepracují, nemají co jíst – jejich rodina nemá co jíst”.

Když se společnost AstraZeneca snažila na Haiti prodat svou injekci COVID, haitská vláda její dodávku odmítla. Ukázalo se, že lékařská komunita na Haiti slyšela o všech “vzácných” vedlejších účincích této injekce, a proto ji odmítla.

“COVID na nás neměl takový dopad,” řekla doktorka Jacqueline Gautierová, která působí v národní technické poradní skupině pro očkování COVID na Haiti. “Lidé si vlastně myslí, že [vakcína] za to nestojí.”

Dalším faktorem, díky němuž je Haiti ve srovnání s jinými zeměmi neuvěřitelně úspěšné, je skutečnost, že jeho populace je velmi mladá. Průměrný věk na Haiti je kolem 23 let, zatímco ve Spojených státech se blíží 40 letům.

Mladší lidé mají obvykle silnější imunitní systém než starší lidé. A bez očkování COVID, které by je zničilo, si miliony neočkovaných lidí na Haiti vedly ve srovnání se zbytkem světa dobře.

“Také existuje mnoho dalších závažných problémů, kterým země čelí,” dodal Gautier. “Takže lidé nevidí COVID jako náš hlavní, jako hlavní, problém pro nás. A kdo se jim může divit?”

Nejzajímavější trendy dnes

KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

BIBLE

Další verš

DALŠÍ NOVINKY

PRÁVĚ PROHLÍŽENÉ

Přejít k navigační liště