Pondělí, 25 září, 2023
8.7 C
Prague
Pondělí, 25 září, 2023
8.7 C
Prague

Požáry na ostrově Maui a zbraně se směrovanou energií proti veřejnosti

Deponativ.infoBlogyPožáry na ostrově Maui a zbraně se směrovanou energií proti veřejnosti

Přidat komentář

Sledovat novinky na Signalu

Nedávné požáry v Kalifornii, Austrálii a nyní i na Havaji se nepodobají ničemu, co jsme kdy viděli. Jsou nazývány lesními požáry a požáry v přírodě, ale zjevně jde o něco zcela jiného. Tyto požáry spalují domy na bílou prachovou popelovou stopu, přičemž okolní zelené stromy a keře často zůstávají prakticky nedotčeny.

V extrémních případech mohou lesní požáry dosáhnout teploty až 1500 stupňů Fahrenheita, přičemž teplota tání hliníku je 1220 stupňů Fahrenheita. Je tedy možné, že extrémní lesní požár roztaví hliník. Existují však auta s kalužemi roztaveného hliníku, která zjevně nebyla v oblasti lesního požáru. A roztavené sklo, které má teplotu tání kolem 2500 stupňů Fahrenheita. To jsou nevysvětlitelné anomálie. Při kalifornských požárech v roce 2018 na dálnici náhodně vzplanula auta, aniž by v okolí hořelo. Stejné anomálie jsme viděli v New Yorku 11. září 2001. Auta zcela vyhořela bez jakéhokoli vysvětlení.

Na ostrově Maui tyto nepřirozené požáry ušetřily domy bohatých a zároveň zapálily původní domy dělnické třídy. S přesností tyto požáry zničily nejzáviděnější, vysoce ceněnou oblast Maui.

Zbraně se směrovanou energií byly po desetiletí utajovány. Již několik let jsou však veřejně dostupné. Zbraně se směrovanou energií neboli DEW jsou schopny s takovou přesností vypalovat domy. Ale aby byly tak přesné, musela by být oblast zmapována. V lednu letošního roku byly nad Havajskými ostrovy pozorovány zelené lasery, které by se daly nejlépe popsat jako geoprostorová soustava pro mapování terénu.

Viděli jsme, že mezi popelavými troskami se nacházejí modře zbarvené objekty, které nějakým způsobem přežily devastaci. Modrá auta. Modré deštníky. Modrá loď. Modré květináče.

Na internetu kolují videa, která ukazují, jak lasery snadno propálí některé barevné předměty, ale předměty, které jsou zbarvené do modra, zůstávají nepoškozené.

Mezi zbraně se směrovanou energií patří lasery, milimetrové vlny a mikrovlny. Všechny jsou založeny na světelných frekvencích. A různé vlnové délky světla působí na barvy různě. Například při laserovém odstraňování tetování se pro odstranění různých barev používají různé vlnové délky. A to proto, že barva je kvalita světla a každá barva má svou vlastní frekvenci. Zajímavé je, že frekvence modré barvy je 6,66.

Logo zdravotnictví s hadem – světle modrá

Doktorské gumové rukavice – světle modrá

Microneedle (náhrada za očkování jehlami) – v Bibli jako znamení šelmy na ruku, nebo na čelo – pouze skrze zdravotnictví, nebo jako v USA (MICRONEEDLE NÁPLASTI V OBÁLKÁCH)

Nejzajímavější trendy dnes

KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

BIBLE

Další verš

DALŠÍ NOVINKY

PRÁVĚ PROHLÍŽENÉ

Přejít k navigační liště