counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Celoživotní politický nešvar, aneb navádění slepě důvěřivých oveček, a jak z toho ven?

DoporučenéCeloživotní politický nešvar, aneb navádění slepě důvěřivých oveček, a jak z toho ven?

Politici slíbili, že se o nás dobře postarají, stejně, jako když sami slibovali, že budou dodržovat zákony.

Často se tak děje především přes úplatky. Pouze peníze určí směr, kterým se bude pro co hlasovat. Politici mají tu nejefektivnější zbraň – peníze. S mnoha penězi máte možnost dělat dlouhé a silné tahy. S penězi na úrovni střední třídy se sotva cukneme. Bohatí bohatnou a chudí chudnou, to není náhoda, ale záměr.

Ovlivnitelní jsou tímto způsobem další politici, byrokraté, lobbisté, právníci, účetní, vlastníci médií, investoři, vědci, lékaři, inženýři, ekonomové, bankéři, obchodníci, makléři, manažeři hedgeových fondů, investoři rizikového kapitálu, generální ředitelé, důstojníci korporací, univerzitní profesoři, náboženští vůdci a mnoho dalších.

Proč nežít ve svobodě a blahobytu a místo toho poslouchat politiky? Protože nám neustále lžou. A to dělá lidi hloupými. Politici totiž neustále slibují, ale lidé do nekonečna čekají až nám jejich sliby splní, ale to se nestane, nebo se maximálně vždy odehraje pouze nepodstatná část slibů.

Majetek bohatého je jeho pevnou tvrzí, nepřekonatelnou zdí je v jeho představách.
Přísloví 18:11

Vytvářejí prázdné sliby a jdou tam a slibují věci, které nemohou splnit. Když jsou pak znovu zvoleni, předstírají, že všechno bylo jen velké nedorozumění a nikdy v ničem nelhali. Řeknou například: „Mluvili jsme jen o této jediné věci“ nebo „Tohle jsme neřekli.“ Další taktika je, že se mohou dokonce pokusit obvinit někoho jiného. Jako: „Ach jo, ale ti ostatní taky!“. Nebudu za nic z toho nést zodpovědnost a vždy vás přesvědčí, že je to vlastně vina někoho úplně jiného.

Jednoduše si vymyslí nějakou hloupou výmluvu a pak se vrátí k tomu, že jsou politikem, který si připisuje zásluhy za všechno. Kdyby se každý zapřemýšlel sám nad sebou, uvědomil si tato fakta a přestal věřit čemukoli, co mu politici řekli, pak bychom se možná dokázali z této kupi hnoje vyhrabat.

Čeho se takový rádoby podstivý politik bojí?
Lidé zjistí, že jsou ve skutečnosti lháři, a tak snadno příjdou o hlasy, takže pokud lidé zjistí, že politici jsou stejně špatní, jak si mysleli, nechají je za sebou. Politici tedy nedělají nic jiného, ​​než že ubližují lidem, a to tím, že slibují věci, které nemohou splnit. Především se honosí zásluhami, které z jejich strany nikdy nevznikli. Kdyby na sebe vzali větší zodpovědnost, pravděpodobně by ani tak nebyl vůbec v ničem rozdíl, a proto jim je také vše jedno. Chtějí jen zůstat především u moci pro využívání důvěřivých oveček a vlastní postavení, přesně pro tento účel.

Pravidla skutečného politika. Je jedno jestli nás zničí, nebo nás budou ovládat, ať už s jakýmkoliv záměrem. Jestli jsme odsouzeni k záhubě není v jejich případě vůbec směrodatné.

Jak tedy přinutit politiky nést zodpovědnost za své činy? Vězení. Co politiky dokáže usvědčit z jejich nezodpovědnosti, pokud neexistují žádné důkazy? V takovém případě musí prokázat, že nespáchali trestný čin.

Existují situace, kdy byl usvědčený politik neprávem propuštěn. Stane se tak pouze tehdy, kdy byl porušen zákon. Tento problém, lze napravit tak, aby nebylo možné porušovat zákony. Říká se tomu Právní nemožnost a znamená, že nikdo nemůže porušit žádný zákon. Abychom umožnili právní nemožnost, pravděpodobně by se museli upravit a přepsat zákony České republiky.

Abychom zabránili někomu ve spáchání trestného činu, musíme nejprve vytvořit trestný čin, který nemůže spáchat, jelikož zákon děravý, jako řešeto umožňuje prakticky cokoliv, zejména příliš toho špatného, proto chudí chudnou a věří každé lži, která je snad všude, za předpokladu, že si skutečně uvědomujeme, kde je hlavní problém.

Politici neslouží lidu. Pokud lid vyjde do ulic protestovat, bojí se neúspěchu. Ale… přesto jsou placeni z našich peněz. Pokud tedy nezískají hlasy, přijdou o práci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště