counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Česko a (ne)vlastenecká demonstrace: Odmítejme skutečnou pravdu, požadujme pouze plyn!

Z domovaČesko a (ne)vlastenecká demonstrace: Odmítejme skutečnou pravdu, požadujme pouze plyn!

Demonstrace jakéhosi pana Vrábela poukázala na absolutní úpadek a nesoběstačnost vlastní země České. Vlastenci mohou žádat vládu o zabezpečení vlastní země. Bohužel demonstrace se zaměřovala projevy převážně směrem k plynu ze zahraničí, což dokazuje samotnou skutečnost na nedostatky naší vlastní země. V případě, kdy nejsme soběstační budeme my, nebo jakákoliv jiná země tropící stejné malicherné, mimo jiné i dosti nebezpečné hlouposti s vměšování se za účelem vyžebrávání hmot odsouzeni k postupnému úpadku, nebo daleko hlubším a dlouhodobějším následným a značně nevyhovujícím rizikům.

Hrát s zeměmi vabank je jaksi, přeci jen, dosti nevýhodné. Nemusí tomu tak platit u všeho. Víme, kdo je skutečně Rusko, nebo nám stále, kromě skutečné pravdy stačí její chatrný konstrukt?

Těším se na plánované sankce EU s velkým vzrušením.

NEZAPOMEŇME, ŽE KAŽDÁ MINCE MÁ DVĚ STRANY, rozhodně si nelze vybírat, podle toho, jaká se nám více hodí!

Menší příklad. Rusko má na pravdu svůj recept. Pochopitelně svůj ryze vlastní a žádný jiný. V odkazu můžeme nahlédnout někam trochu dále, než kam dovolují úřadující a ideologičtí vladaři, jakési jisté země!

https://deponativ.info/jak-rusko-informuje-o-valce-na-ukrajine-denacifikace-zakazanymi-vakuovymi-bombami-a-mohutny-arzenal-ruske-cenzry/

Nevěřili bychom, kolik „nějakých“ lidí, samou radostí skáče z oken, vládních budov a podobně. Samozřejmě je vše náhoda, či snad nějaká prazvláštní tradice, výzva/ challenge? Pravděpodobně to vypadá, že víme stále „vše“, ale ve skutečnosti převážně stále málo.
Jiný kraj, jiný mrav?

Jediné, co nás spojuje ze všeho nejvíce je LHOSTEJNOST, na kterou si musíme dát pozor ze všeho nejvíce – parádní ironie!

I draví lvi někdy strádají a hladovějí, hledajícím Hospodina však žádné dobro nechybí.
Žalm 34:11

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště