Republikánská kongresmanka Marjorie Taylor Greene mluvila včera před Trumpem (Warp Speed/traitor) na jeho politickém shromáždění v Pensylvánii a zmínila se o čtvrtečním Bidenově projevu, politických vězních po 6. lednu 2021 a nutností zúčtovat s protiamerickými globalisty. Z jejího příspěvku vyjímáme:

“Joe Biden vás všechny označil za extrémisty. Joe Biden prohlásil, že polovina této země jsou nepřátelé státu. … Právě jste slyšeli příběhy, které bychom nikdy neměli slyšet ve Spojených státech amerických – byla jsem v tom vězení v D.C. a viděla jsem ty muže a podmínky v nichž tam žijí a já jsem s nimi v devět hodin zpívala státní hymnu jako to dělají každou noc, a když dojde na tu část v naší krásné národní hymně, kde zpíváme, že naše vlajka stále ještě vlaje, chci, abyste věděli, že křičí to: ‘stále vlaje‘, a jde tam také o naši ústavu a naše svobody a chcete vědět něco jiného, prezident Trump vyhrál volby v roce 2020. A zavedl cla na Čínu, která chránila pracovníky v Pensylvánii v ocelářském průmyslu, také dal na první místo americkou energetickou nezávislost, která podporovala pensylvánský uhelný průmysl. Ale Biden a demokraté chtějí, aby větrné turbíny pokryly vaše krásné kopce a hory v Pensylvánii, a ponoří nás do temnoty. Demokraté chtějí, abyste měli elektrické auto, a pak vám v určité hodiny dne řeknou, že ho nemůžete nabíjet, protože není dostatek elektřiny. Nechceme tyto politiky pro ‘Ameriku na posledním místě‘.

Tento národ trpěl pod demokratickým Covidovým lockdownem, ale doktor Anthony Fauci doufá, že odejde do důchodu. … Myslím, že ten muž patří do vězení. Ale to nestačí. Utratili vaše peníze – máme dluh přes 30 bilionů dolarů. Republikáni budou od ledna kontrolovat finance. Řeknu vám, co budeme dělat. Slyšeli jste někdy o vyškrtávání věcí z rozpočtu? To je to, co dělám jako majitel firmy. Chystáme se totálně zlikvidovat 87 000 nových daňových výběrčí Joea Bidena. Škrtneme vakcinační mandáty v armádě a pro celou vládu. A rozhodně si myslím, že horní vrstva ministerstva spravedlnosti a FBI si nezaslouží výplatu. Vpadli do domu prezidenta Trumpa v Mar-A-Lago. To se nikdy nemělo stát. Je to protiústavní. Porušili práva našeho prezidenta.

Toto je Amerika, o které jsme všichni měli noční můry a nemůžeme uvěřit, co se děje. Musíme demokraty pohnat k odpovědnosti. Republikáni budou mít dohled nad každým výborem, který bude provádět nějaké vyšetřování, ale to mi nebude stačit, požaduji zodpovědnost, a to vězení v D.C. je třeba zavřít.

Nejsme extremisté – ne, jsme Američané a uděláme vše pro to, abychom podpořili Boha, aby prosadil své‚ ne Amerika, ale Bůh na prvním místě‘. Dostaňte toho našeho Spasitele zpět do do srdce lidí a zachraňte Ameriku. Bůh vám žehnej.”

Zdroj: 1