Jedenáct zemí plně přijalo digitální měnu, všechny ekonomiky G7 jsou ve fázi vývoje CBDC a 18 zemí G20 je v pokročilé fázi vývoje CBDC.

Programovatelná?? CBDC jsou pouze programovatelné. Programovatelné tak, aby se aktivovaly v určitý den, vypršela platnost v určitý den, byly platné pouze pro určité nákupy a – což je obzvláště znepokojující – byly přístupné pouze občanům, kteří splňují určité požadavky.

Například bude muset člověk nakupovat pouze mouku, s obsahem hmyzu, jablka (ošetřena rakovinotvorným voskem), naopak žádné mléko, sýry, nic zdravého, neovlivněného systémem, to samé s omezováním pohonných hmot a zákaz spalovacích motorů. Totalitaristické podmínky digitálního šílenství budou propletené doslova každým krokem lidského bytí.

Mrtvolně se plácající Amerika, nekonečné Bidenovi zakopnutí, pozornost vedena na nikdy neizolovatelný CoV ID-19 (Certification of Vaccination ID), válku podporující krev, nikoliv mír nás má odvést od duchovna. Duchovno a návrat do všeho ke všemu tomu dobrému má zajistí, že se vrátíme do světa bez společenských bouří, obhajování potratů, demonstrací pro víkendový super přivýdělek (o víkendech též tučný) a digitální bezhotovostní podřízenosti.

Centrální banky tak mohou ovlivňovat a kontrolovat chování příjemců této centralizované digitální měny a vylučovat z účasti na finančním systému ty, kteří je chtějí potrestat.

Každá návštěva lékaře, každé jídlo, kterou sníte, každá cesta, kterou podniknete, každý nákup, který uděláte a každý dolar, který budete vlastnit, bude sledován vaší vládou v reálném čase po zbytek vašeho života.

Bez globálního povědomí by centrální banky spáchaly největší porušení lidských práv, jaké jsme kdy viděli, a veřejnost by je podporovala.

Neel Kashkari, prezident Federální rezervy v Minneapolis, říká, že CBDC nejsou lepší než Venmo, pokud jejich cílem není monitorovat každou finanční transakci a vybírat daně přímo z účtů klientů: “Co může CBDC udělat, co Venmo nemůže? No, chápu, proč by to Čína dělala. Pokud chcete sledovat každou svou transakci, můžete to udělat pomocí CBDC, nemůžete to udělat pomocí Venmo. Pokud chcete vynutit záporné úrokové sazby, můžete to udělat pomocí CBDC, nemůžete to udělat pomocí Venmo. A pokud chcete zdanit klientovy účty přímo, můžete to udělat pomocí CBDC, nemůžete to udělat pomocí Venmo. Takže chápu, proč by se Čína měla zajímat, proč by se Američané měli zajímat?

Digitální měny centrální banky jsou vlakem do digitálního koncentračního tábora

CBDC/Digital Cashless Slave System

“Pokud můžete dát kohokoliv do digitálního koncentračního tábora, vyprázdnit jeho bankovní účet kdykoliv a říct mu, na co může a nemůže utrácet peníze, máte plnou kontrolu”.

Představte si tyto scénáře pro CBDC:
Překročil jsi týdenní limit CO2.
Vyjádřil jste se proti maskování dětí. Odmítl jste koupit.
Cestoval jste mimo karanténní zónu. Odmítnutí nákupu.
To vše by bylo možné, protože CBDC jsou programovatelné.

Generální ředitel BIS se těší, že brzy bude mít pod kontrolou všechny na Zemi.