Nebo v původním latinském jazyce: “Carpe diem quam minimum credula postero”

Už Leukippos z Milétu napsal, že nic se neděje náhodně, ale vše podle řádu a nutnosti. Vše, co se až dosud stalo, bylo předem pečlivě naplánované s ohledem na stanovené cíle.

Následující text je osobním názorem na alternativní budoucnost světa, ve kterém způsobila zbrklá vakcinace předem očekávané depopulační důsledky.

Zásadní otázka pro budoucí vývoj alternativního světa je opravdu jednoduchá, bude stačit redukce o 80 procent, nebo bude potřeba akci zopakovat?

Paretovo pravidlo říká, že splnit 80 procent složitého úkolu nás stojí jen 20 % nákladů. Zbylých 20 % pak přijde na 80 % zdrojů (času, úsilí, prostředků…).

Z nákladového hlediska je tedy výhodnější zopakovat 3x nedotaženou lážoplážo akci, než jednu zcela fenomenální. Z uvedené logiky vyplívá, že pokud by nebylo při tečkovací akci dosaženo cílového stavu, bude se obdobná akce opakovat.

Řetězení příčin a následků je osvědčená cesta k ovládnutí davů. To, co se musí změnit je mýtus o nejvíce zasažené skupině. Protože i náš alternativní svět se vždy pohybuje odezdi ke zdi, je zcela logické, že se místo akce „Zachraň bábu!“ v něm pojede propaganda „Zachraňme haranty!“.

Děti jsou na záchranu zcela ideálním cílem. Jejich rodiče mají pár teček, přesvědčit blbce k dotažení dítek za ucho pod jehlu, je mediální procházka růžovým sadem. Vždyť to bude pro jejich dobro, ať se odvážlivci jen pokusí protestovat. Kdo se netečkuje, nesmí do škol a chodit na kroužky. Nově se bude o netečkované děti alternativního světa zajímat i sociálka a soudy završí morální dílo inkvizice.

a large group of people holding up signs

Hlavně neotálet, intermezzo zamrzlé alternativní soft války na Ukrajině neudrží pozornost davů věčně. Nezbývá mnoho času, než se karetní domeček rozpadne v prach vlivem sociálních otřesů pod narůstajícím tlakem nevyhnutelně stoupající Gaussovy křivky úmrtí.

Vzhledem k vakcinačnímu statusu většinové populace, stačí jen zatlačit na pilu a nechat nejen mediálně uniknout další mutace způsobující přehnanou imunitní odpověď. Lokálně to musí být hysterická bomba. První zasažená města či státy musí být zcela paralyzovány, v nastalém informačním chaosu budou vypuštěny lživé statistiky o zasažení dětské populace a pohádky o zázračném účinku upravených vakcín.

Je potřeba znovu vytvořit fronty v obchoďácích pro zajištění nové kolektivní imunity. Lidé milují zářnou budoucnost a hesla jako „Wir schaffen das!“

A zvládnou to, na to si můžete jít pro další Tečku!