Jsou to portál/brány do duchovního světa a peklo, které Bůh zakázal otevřít nebo do nich nahlédnout.

Proč? Protože tam jsou věci, kterými nechceme projít. Padlí andělé, démoni a všechny druhy ZLA!

Chuck Schumer je s nimi v kontaktu!

Nasty Nancy Pelosi a další Jezábely je vykouzlí!

Policie potvrdila démonický portál „vířící jako kotel“ viditelný nad Bidenovým Bílým domem

Existuje démonický portál, který se otevřel nad Bílým domem poté, co se tam nastěhoval prezident Joe Biden, a je viditelný pro ty, kteří ho hledají, podle Rogera Stonea, který říká, že policie v Arlingtonu ve Virginii potvrdila viditelnost portálu.

Stone řekl konzervativnímu rozhlasovému moderátorovi Ericu Metaxasovi, že ho viděl „vířit jako kotel“ nad Bílým domem, stejně jako ostatní, kteří strávili dost času hledáním. Během nedělního vydání The Eric Metaxas Radio Show moderátor požádal Stonea, aby mu ve vysílání zopakoval anekdotu, kterou předtím sdílel.

“Myslím, že… portál, démonický portál, se otevřel nad Bílým domem v době, kdy se tam Bidenové nastěhovali,” řekl Stone. “Upozornil mě na to křesťan, který žije na severu Floridy, a poslal mi spoustu dokumentů a také spoustu záznamů z Bible o portálech.”

Stone řekl, že nejprve vyjádřil skepticismus ohledně existence portálu nad 1600 Pennsylvania Avenue, za který ho Metaxas chválil. Stone řekl:

„Byl jsem k tomu skeptický, ale podíval jsem se na fotky. Také je zde živá kamera, kde můžete skutečně vidět v reálném čase a zdá se, že něco je nad Bílým domem… Nejprve si řeknete: „Ach, možná je to odraz. Možná je to aerostatový balón. Možná to má logické [vysvětlení.]“

Mediální zpráva, že Stone řekl, že zavolal svému příteli, který je policistou v Arlingtonu ve Virginii, a požádal ho, aby to prošetřil. Arlingtonská policie odpověděla potvrzením, že portál nad Bílým domem vidělo mnoho lidí.

„Asi po dvou a půl hodinách mi zavolal zpátky a řekl: ‚Nebudeš tomu věřit, ale určitě tam něco je. Byli tam jiní lidé, kteří to fotografovali,“ řekl Stone.

Stone řekl, že pokud člověk přiblíží cokoli, co se vznáší nad Bidenovým Bílým domem, lze to vidět, jak „víří jako kotel“.

Moderátor se zeptal, proč se média portálu nijak nevěnovala. Stone odpověděl: “Média nepokrývají mnoho věcí, které jsou pravdivé .”

Není to poprvé, co Stone o portálu veřejně mluvil. Publiku na akci ReAwaken America Tour v Jižní Karolíně letos v květnu řekl, že to můžete vidět „ve dne i v noci”.

“Nad Bílým domem je satanský portál, můžete ho vidět ve dne v noci,” řekl. “To existuje. Je to skutečné. A musí být zavřeno. A bude to uzavřeno modlitbou,“ dodal a zmínil potlesk a jásot.

“Nad Bílým domem je satanský portál, můžete ho vidět ve dne v noci,” řekl. “To existuje. Je to skutečné. A musí být zavřeno. A bude to uzavřeno modlitbou,“ dodal a nakreslil potlesk a jásot. Stone dále tvrdil, že tento portál se poprvé objevil poté, co se Biden „stal prezidentem, a než odejde, bude uzavřen“.

Satan vám bude vždy říkat, že je Bible nekompletní, špatná, přepsaná a další odporné věci. Je předpovězeno, že velká instituce (pravděpodobně Vatikán) se pokusí nahradit současnou biblickou pravdu a vydat čistě vlastní knihu, Bibli napodobující. Tak sejde ze správné cesty mnoho lidí.