Když se historici ohlédnou za rokem 2022, bude si ho pamatovat jako rok, kdy globalistická elita odhalila svou ruku a začala ztrácet moc. V roce 2022 byli takzvaní „konspirační teoretici“ ospravedlněni v mimořádném počtu témat a mainstreamová média a ověřovatelé faktů museli sedět a mlčet.

Když se zastavíme, abychom se zamysleli nad významným rokem, který nastal, okamžitě nás napadne výraz: „Odhalení metody“. Tento koncept, pocházející ze starověkých rosekruciánských textů, se vztahuje k procesu vystavování mas temným realitám, často zahaleným a skrytým způsobem, za účelem získání implikovaného přijetí od mas.

Jakmile jsou tyto skryté pravdy tiše a lstivě odhaleny veřejnosti a setkají se s všeobecnou apatií a lhostejností, normalizují se a zakotví v kolektivním nevědomí společnosti. Vezměme si například globální elitní plíživou agendu k sexualizaci dětí a normalizaci pedofilie. Na tento proces jsme byli upozorňováni již léta a nyní jej každý, kdo věnuje pozornost, vidí přímo před očima. Někteří okultisté přirovnávají tento normalizační proces k alchymistickému „Velkému dílu“, kde je svět „transmutován“ podle vůle okultní elity.

Michael Hoffman ve své knize Secret Societies and Psychological Warfare vysvětlil, proč si v ní elita tak ráda maže naše tváře:

Hlavní součástí alchymistického principu Odhalení metody je klaunský, šklebící se výsměch oběti (obětím) jako projev síly a děsivé arogance. Když se to provádí zahaleným způsobem doprovázeným určitými okultními znaky a symbolickými slovy a nevyvolá to žádnou smysluplnou reakci odporu nebo odporu ze strany cíle (cílů), je to jedna z nejúčinnějších technik psychologické války a znásilnění mysli.

Od příchodu masmédií je Zjevení metody stále zjevnější. Zatímco v minulosti elita fungovala v naprostém utajení, nyní se snaží působit na očích .

Nespočet událostí roku 2022 dokonale zapadá do konceptu Revelation of the Method. Takzvané „konspirační teorie“ se odhalují jako zjevné pravdy přímo před našima očima. Rok 2022 byl rokem, kdy byla temná tajemství odhalována jedno za druhým… a přesto většina lidí, uvězněných v jejich rušných životech a zcela vymytých mozky mainstreamovými médii, stále nedokáže pochopit, co se vlastně děje. A to je přesně to, co elita chce.

The People’s Voice je o odhalení toho, co se skutečně děje v zákulisí. Naším posláním je vybavit masy znalostmi nezbytnými k odmítnutí zla a šílenství globální elity. Pokud jste se nepřihlásili k odběru našeho kanálu, zvažte, zda se k nám nepřipojíte v našem poslání a pomůžete šířit informace. Bez tebe to nezvládneme.

Zde je pohled na některé odhalující události roku 2022 a na to, co znamenají ve velkém schématu věcí.

Pocta pedofilům

V září Indiana University odhalila sochu na počest Alfreda Kinseyho. Možná si myslíte, že se jedná o menší událost v roce tak bouřlivém, jako je rok 2022, ale mějte to se mnou, protože když se poškrábete na povrch, pravda za touto sochou odhalí temná tajemství elity.

Kinseyho „výzkum“ financovala Rockefellerova nadace a slouží jako základ pro sexuální výchovu v Americe dodnes.

S tím, co bylo řečeno, zde je tabulka z jeho knihy Sexual Behaviour of the Human Male. Toto je jedna z nejhorších sbírek tabulkových dat v akademické historii.

Kinseyho tabulka 34 dokumentuje „sexuální reakce“ dětí od kojenců až po dospívající, jak je zaznamenávají lidé, které lze popsat pouze jako jejich dospělé mužské násilníky. Tito pedofili prováděli sexuální experimenty na stovkách dětí tak, že je přivedli k tomu, co experimentátoři nazývali „orgasmus“, a načasovali tyto reakce pomocí stopek. Ve skutečnosti tyto takzvané orgasmy zahrnovaly křik dětí, pláč a boj se sexuálním „partnerem“.

Stručně řečeno, tabulka 34 nezaznamenává nic menšího než systematické zneužívání více než 300 dětí ve věku od 5 měsíců do 14 let. Data, která obsahuje, jsou prostě děsivá. Jak může mít 11měsíční dítě 14 orgasmů za 38 minut, pokud to nebyl výsledek přímého mučení?

Se vším, co bylo řečeno, University of Indiana přesto v roce 2022 odhalila sochu oslavující Alfreda Kinseyho. Proč? Protože okultní elita jsou pedofilové a chtějí, aby jejich nemocná kultura byla oslavována.

Balenciaga

Píšeme o elitě, která prosazuje svou agendu pedofilie, roky a mainstreamová média a kontroloři faktů byli odhodláni naše zpravodajství odmítnout a potlačit. V posledních letech je naše práce rutinně napadána publikacemi jako BBC, CNN a The New York Times, které nás prohlašují za „falešné zprávy“ a požadují od Googlu a dalších reklamních sítí demonetizaci našich článků a videí ve snaze nás umlčet .

Ale letos Balenciaga vydala reklamní kampaň , která byla tak odporná a nestoudná, že mainstreamová média a ověřovatelé faktů museli držet hubu a čelit pravdě. Dokonce i CNN a The New York Times.

V sérii znepokojivých fotografií měli kreativci z Balenciaga děti držící plyšová zvířátka s výstrojí BDSM spolu s dalšími vysoce symbolickými předměty, včetně psích vodítek, sexuálních pomůcek a soudních dokumentů týkajících se sexuálního zneužívání dětí. To je pravda, jen abychom si otřeli tváře, kampaň Balenciaga ve skutečnosti obsahovala soudní rozhodnutí týkající se dětské pornografie.

Ano, došlo k odporu. Je to proto, že tam venku je stále více lidí, kteří se probouzejí k agendě elity a jsou odhodláni bojovat proti silám temnoty. To jsou naši lidé a donutili mainstreamová média, aby se tímto problémem zabývala. Ale bitva stále zuří. Musíme pokračovat, protože globální elity jsou stále v mocenských pozicích.

Anne Heche

Smrt Anne Heche přinesla tolik otázek na mysl: Proč ji přikryli, jako by byla mrtvá, když byla na nosítkách? Proč nebyla správně zajištěna na nosítkách? A co je důležitější: Proč se zoufale snažila dostat pryč?

Jako obvykle se mainstreamová média rychle pustila do kontroly škod pro globální elitu a vymyslela příběh, že Hecheovo nevyzpytatelné chování v osudný den bylo způsobeno drogami a alkoholem, přestože svědci tvrdili opak.

Několik měsíců poté , co jsme zveřejnili video , které odhalilo mainstreamová média a odhalilo, že Heche se bála o svůj život poté, co přísahala, že odhalí hollywoodský pedofilní kruh, pravda konečně vyšla najevo.

Takže pokud byla Heche během toho dne střízlivá, co se vlastně stalo? Proč se chovala tímto způsobem? Smutným faktem je, že jsme všichni byli svědky umlčení jiné celebrity na očích.

Kanye West

Roky jsme psali o tom, že celebrity musí obětovat milovanou osobu, aby dosáhly vyšší úrovně v oboru. Psali jsme také o psovodech, kteří extrémními způsoby ovládají celebrity. Zatímco tato tvrzení byla mainstreamovými médii považována za „šílené konspirační teorie“, Kanye West jen jednoznačně řekl:

“Moje máma byla obětována.”

Zmínil také otce Michaela Jordana, syna Billa Cosbyho, a syna Dr. Dre – všichni mrtví za záhadných okolností. Podle něj jsou tyto oběti prováděny za účelem „ovládání a traumatizace“.

Týden předtím Kanye odhalil svého „osobního trenéra“ Harleyho Pasternaka jako všestranného psovoda MK. Dokonce zveřejnil výhružnou textovou zprávu, kterou dostal od Pasternaka.

Pořád konspirační teorie?

Pití krve

Už léta píšeme o posedlosti globální elity kanibalismem a pitím krve. V okultních kruzích se věří, že odběr a konzumace krve za určitých okolností může mít silné omlazující účinky – a potence se znásobí, když je „dárce“ mladý.

Na těchto praktikách není nic nového, protože existovaly po staletí, ale navzdory těmto historickým faktům se tomu masmédia vysmívala jako další „nebezpečná konspirační teorie“. Pak Megan Fox přímo řekla, že pije krev v rituálech. Během rozhovoru s Glamour Unfiltered řekla:

Ale ano, konzumujeme krev toho druhého příležitostně pouze pro rituální účely.” Používá se to z nějakého důvodu a je to řízeno tam, kde to je, prolijme pár kapek krve a každý to vypijme.

Spojte velmi medializovanou posedlost Megan Fox krví s bezpočtem filmů a televizních pořadů točících se kolem kanibalismu od roku 2022 a získáte jasný případ Revelation of the Method.

Nedlouho poté, co se Meghan Fox přiznala k krvavým rituálům, hollywoodský herec Jim Caviezel, který ztvárnil roli Ježíše v eposu Mela Gibsona Umučení Krista , připustil, že hollywoodské elity unášejí děti a obchodují s nimi.

Caviezel se tento týden objevil na konferenci Clay Clark’s Health and Freedom Conference poblíž Tulsy v Oklahomě a zabýval se problémem obchodování s dětmi v Hollywoodu a odhalil, že elita zábavního průmyslu „znásilňuje a vraždí“ děti kvůli adrenochromu.

Podle Caviezela , který propagoval nový film Sound of Freedom , jsou hollywoodské elity závislé na adrenochromu a „vykuchávají děti zaživa“, aby dostaly lék, který se uvolňuje jako chemikálie v těle vyděšených dětí.

Caviezal je hollywoodský veterán s hlavními rolemi ve filmových trhácích, jako jsou Pay It Forward, The Thin Red Line, Count of Monte Cristo a Frequency. Ten muž se v Hollywoodu zjevně vyzná, a proto je tak působivé, že přichází dopředu a riskuje svou kariéru – a dokonce i život – aby odhalil zlo na špičce průmyslu.

Cenzura sociálních sítí

Rok 2022 byl také rokem, kdy média musela zmlknout a přijmout, že takzvaní „konspirační teoretici“ měli po celou dobu pravdu o cenzuře sociálních médií.

Měsíce poté, co Elon Musk koupil Twitter a měl čas se pořádně podívat pod pokličku, připustil, že „abych byl zcela upřímný, téměř každá konspirační teorie o Twitteru se ukázala jako pravdivá“ a často „pravdivější, než si lidé mysleli“.

Musk mluvil na videu po vydání Twitter Files 9, který odhalil další podrobnosti o vládní cenzuře na Twitteru a dalších platformách sociálních médií.

CIA byla mezi řadou bezpečnostních státních agentur, včetně ministerstva zahraničí a Pentagonu, zapojených do cenzury na Twitteru, podle deváté tranše Twitter Files, kterou zveřejnil Elon Musk prostřednictvím novináře Matta Taibbiho.

Nejsou to jen takzvané konspirační teorie o Twitteru a sociálních sítích, které se ukázaly být pravdivé. V posledních několika letech se narativ prosazovaný globální elitou zhroutil a „konspirační teoretici“ se v dlouhém seznamu témat prokázali, že mají pravdu.

Například téměř každá konspirační teorie o Covidu se ukázala jako pravdivá. Pamatujete si, když byla teorie úniku z laboratoře přísně zakázána na sociálních sítích? Pamatujete si, když konstatování, že údery Covid nechrání před přenosem, vám vynesly okamžitý ban?

V roce 2022 byl mainstreamový příběh zcela a totálně zničen.

Vzhledem ke zhroucení vyprávění elit není překvapením, že eskalují své útoky na takzvané „konspirační teoretiky“.

Policejní oddělení na Novém Zélandu a v Austrálii nedávno požádala občany, aby šmírovali své sousedy, pokud mluví o „konspiračních teoriích“.

Není žádným překvapením, že Austrálie i Nový Zéland jsou hluboce infiltrovány Světovým ekonomickým fórem Klause Schwaba.

WEF je v první linii války proti „konspiračním teoriím“, které maří její plány na globální ovládnutí. Začátkem tohoto roku WEF oznámilo, že naverbovalo stovky tisíc „informačních válečníků“ , aby ovládli internet, dohlíželi na sociální média a fóra pro „dezinformace“ a konspirační obsah, které pak budou systematicky zavřeny.

Podle WEF Klause Schwaba jsou dezinformace na internetu „ infodemie “, která je „ potenciálně smrtelná “ a vyžaduje „ lék “. Definicí dezinformací je podle WEF cokoliv, s čím nesouhlasí. To znamená, že informační bojovníci budou v podstatě zapojeni do aktu uzavření disentu.

Autoritářská policejní kontrola internetu, médií a sociálních médií ze strany globální elity měla katastrofální důsledky pro naše svobody. Ale je tu pozitivum, které si z toho všeho můžeme odnést.

Globální elita by nenaléhala na občany, aby se navzájem utahovali, zatímco by na internet pouštěli masivní armády „informačních válečníků“, kdyby se nás zoufale nebáli. Pravdou je, že kdyby neměli co skrývat, nemuseli by se uchylovat k tak špinavé taktice.

Ztrácejí argument. Vědí, že nás nemohou převzít a vyhrát, když se zapojí do férového boje. Lidstvo se probouzí a vidí své zlé plány, protože lidstvo nemá žádný zájem na tom, aby ho vedli lidé odhodlaní normalizovat pedofilii a zároveň vylidňovat svět. Lidstvo bylo vždy motivováno životem, světlem a láskou, nikoli temnotou, smrtí a zkázou.

Rok 2022 je rokem, kdy elita začala být zoufalá a odhalila svou ruku. Zatímco bitva bude ještě nějakou dobu zuřit, neztrácejte naději. Porážíme Nový světový řád. Nyní jsou jejich plány otevřené, je čas, abychom se jako lidé spojili a utvářeli budoucnost, kterou chceme. Budoucnost není vepsána do kamene a nepatří jim.