Bombové odhalení, pokud je to pravda. Ale je to tak? Pojďme se podívat na toto video, které se nedávno stalo virálním a vyvolalo následující diskusi.

https://youtu.be/HJmZ_W88Ypw

Zatímco někteří lidé tvrdí, že video může být falešné nebo že se dáma „zmýlila“, myšlenka, že elita chce vylidnit planetu, už není tak divokou konspirací, vezmeme-li v úvahu nedávné události. Většina lidí se probouzí do reality, že vládnoucí třída nemá na srdci naše nejlepší zájmy a součástí jejich agendy je snížit populaci planety na lépe zvládnutelné číslo.

V jednom ze svých videí z minulého týdne jsem odhalil, jak WEF ve spolupráci s Billem Gatesem a dalšími mocnými osobnostmi nyní otevřeně vyzývá k vyřazení 94 % světové populace.

https://youtu.be/mZuWhF7ejHA

Nový světový řád se již netají svými plány na vylidnění světa.

Ale na takovém plánu se muselo pracovat roky před jeho realizací.

Takže pojďme udělat něco velmi základního a něco, co si teď můžete reprodukovat na svém počítači nebo telefonu.

Zde jsou dva nejlepší výsledky, které získáte, když zadáte do Googlu výraz „ústav pro kontrolu populace“. Vyzkoušejte to sami, než Google vyladí svůj algoritmus a začne tyto výsledky cenzurovat.

Všimněte si, jak jsem nehledal nic souvisejícího s Gatesem nebo jeho nadací. Přesto mi Google stále dal dva odkazy na Gates Institute přímo v horní části výsledků vyhledávání.

Ještě znepokojivější je, že se nedávno objevily zprávy, že Bill Gates vyvíjí vakcínu, která se „šíří jako virus“, což znamená, že lidé vakcínu „chytnou“ jako nachlazení nebo chřipku, a bez souhlasu.

https://youtu.be/EZwAyI3RpMg

Samostatně se šířící vakcíny mají kořeny ve snaze snížit populace škůdců. Takhle se Bill Gates dívá na lidskou populaci? Populace škůdců, která musí být vyhubena?

Důkazy jsou opětovně předloženy, rozhodněte se!