Vše se děje tiše a v naplánovaném tempu. Zavírají nás, zatímco si toho nikdo nevšimne! Na obecnou reakci zbývá málo času.

Jakmile jsou dohody podepsány, stávají se závazným zákonem a jsou implementovány; V tu chvíli bezpečnostní složky a orgány státu zajistí, aby žádný občan nemohl uniknout.
Pak bude pozdě, až si to mnozí uvědomí.

Oheň se zapaluje pod kotlem s vodou, ve kterém všichni plaveme. Jak se tekutina zahřeje, budeme vařit.

Přestaňte se hádat a mluvit o mnoha návnadách, které na nás zkoušejí, aby nás rozptýlili. Situace je mimořádně vážná, hlavy států podepisují!

Cílem je totální a absolutní kontrola našich pohybů tak, aby každý, kdo nemá v těle vše v pořádku (vakcíny, dluhy, uhlíková stopa atd.), byl společensky mrtvý bez přístupu ke svým prostředkům a bez schopnost vstoupit do jakéhokoli zařízení nebo uprchnout.

Prodají nám to, jako by to bylo pro naše dobro, dobro planety, klimatu, zdraví nebo bezpečnosti; ale skutečností bude policejní stát, kde budou jednotlivci zbaveni své svobody.
Vyhnout se tomu může pouze jednomyslnost lidu, absence kolaborantů a absolutní neposlušnost. Probuďte kolem sebe co nejvíce lidí, protože je potřebujeme.

Pamatujte, že nic z toho nelze provést, pokud alespoň polovina populace nespolupracuje polykáním.

COP 27 Climate Summit, G-20 a NATO uzavírají pakty Agendy 2030, aby nastolily globální diktaturu zvanou Nový světový řád, která navždy změní lidstvo.

Příliš mnoho lidí pokračuje ve svém životě, aniž by dbalo na varování, která mnozí z nás dávají. Absolutně nikdo, kdo vyšetřuje minimálně a není spoluviníkem, nesouhlasí s tím, co vám říkám.

Můžeme je přimět, aby operaci přerušili, pouze pokud zjistí masivní nesouhlas.
Jeho prioritou je zničení Evropy a Španělsko je pilotní projekt, který řídí agenti do roku 2030.

Blíží se závěrečná bitva, jak jsem oznámil před měsíci, a stále potřebujeme probudit miliony.

Zítra je pozdě, pomozte přímému povstání tím, že budete informovat svou rodinu a přátele o tom, co přijde.

Neskrývají to, vstoupí do sítě těchto zlověstných událostí a je to tam. Stejně jako když jsem vám poprvé četl příbalové letáky falešných vakcín, i tam bylo vše, bod po bodu.
Každou chvíli nás, tak či onak, umlčí, ty z nás, kteří vedeme válku, tak nám Bůh pomáhej, protože budeme izolovaní a vytí do větru.

Budeme bojovat v ulicích, budeme bojovat na plážích, my, my jsme málo a šťastní; pokrývající Shakespeara.

Žádný nespravedlivý zákon však neuspěje bez pomoci pokorných, nebo pokud se nám nechce jej podřídit. Ty biometrické panely nemusí dlouho vydržet, nějaký šílenec je může rozbít, neobhajujeme násilí, leda v sebeobraně.

Zírání nepřichází v úvahu, koštětem, perem nebo vlastníma rukama se musíme postavit tomuto útoku na lidi, kteří mají v úmyslu popravit hrstku filantropofágních obchodníků, jejichž jména už známe. Lidé tak nešťastní, že jediné, co mají, jsou peníze.

Jejich hlavní zbraní je nevědomost lidí, kteří věří, že se to nestane; To je místo, kde vstupujete vy a já, ti stejní, kteří porazili falešné vakcíny, které už skoro nikdo nepíchá. Proto utíkají, proto spěchají, probuďme co nejvíce, je to naše jediná možnost. Hodně štěstí tam venku.

Fernando Lopez M.