counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Člověk, ani antikrist nepomůže, jen Spasitel! Rabín Amnon odhaluje ďábelské plány světového řádu OSN

DoporučenéČlověk, ani antikrist nepomůže, jen Spasitel! Rabín Amnon odhaluje ďábelské plány světového řádu OSN

Satan člověka nenávidí a bude si ho zkoušet podrobit všemožnými způsoby, a nakonec se sám ukáže a vyleze z tohoto absolutního hnoje, které nás teprve čeká (viz. video), jako falešný spasitel – antikrist. Antikrist je mistr přetvářky a klamu. Je lstiví a snadno se přizpůsobí. Jediné, co nikdy nepřemůže je Bůh

VÝZVA ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY: Obnova Božího světla pro celý svět!

Jsou mnozí, kteří mají potřísněnou mysl a nedohlédnou k pravdě tolik, co ostatní. I já vám říkám: Ti, co se smějí pravdě, v pravdě nejsou. Modlete se proto za ně. Pravdu totiž nepoznají, utíkají před ní a ještě za běhu ji dokáží zprznit!

Ne, ani zoufalství není ta cesta! „Chceme svobodu“ v tomto očividně prohnilém světě je šílenství. Chtít od šílenství svobodu se rovná snad už jen sebevraždě. Kudy tedy? ZA SVĚTLEM, MALIČCÍ! NE JEN ZA NÍM, ALE ZA SVĚTLEM VŠEMOCNÝM, TOTIŽ, TÍM JEDINÝM – BOŽÍM!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště