counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Démonický Great Reset – Univerzální znamení šelmy, digitální příjem na Ukrajině, totalita i v Kanadě. Státy se rychle začínají probouzet a bít na poplach!

DoporučenéDémonický Great Reset - Univerzální znamení šelmy, digitální příjem na Ukrajině, totalita i v Kanadě. Státy se rychle začínají probouzet a bít na poplach!

Ukrajinský premiér vyhlásil, že od příštího týdne bude vláda vyplácet nepodmíněný příjem. Tedy trochu podmíněný bude. Bude jen pro ty zaměstnance a občany, kteří díky válce přišli o příjem a kteří mají aplikaci na elektronické doklady totožnosti včetně elektronického covid pasu.

Zdroj1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště