counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Donald Trump a Bill Gates nechtějí mít doma záření 5G. Všem ostatním, stejně, jako i vakcíny jsou naopak vnucovány. DIGITALIZACE „beznadějných ovcí“ v plném proudu!

DoporučenéDonald Trump a Bill Gates nechtějí mít doma záření 5G. Všem ostatním, stejně, jako i vakcíny jsou naopak vnucovány. DIGITALIZACE "beznadějných ovcí" v plném proudu!

Ve státě Florida byl schválen zákon, který dovoluje bezdrátovým telekomunikačním poskytovatelům umístit 5G antény všude a to bez autorizace. Jen v Palm Beach v rezidenci Billa Gates a prezidenta Donalda Trump neumístili 5G.

2019 – Donald Trump a Bill Gates nechtějí mít doma záření 5G, alespoň ne pro sebe. Ve státě Florida byl schválen zákon, který dovoluje bezdrátovým telekomunikačním poskytovatelům umístit 5G antény všude a to bez autorizace. Jen v Palm Beach v rezidenci Billa Gates a prezidenta Donalda Trump neumístili 5G.
Podle Tom Bradford, městského správce, zákaz dočasně zakazuje jakoukoli aplikaci k instalaci bezdrátové komunikaci na veřejných místech v Palm Beach. Tato výjimka byla odůvodněné výmluvami, že instalace antén znehodnotí městský prostor, proti čemuž mohou obyvatelé oponovat. Otevřenou otázkou zůstává, zda zákaz instalace 5G v Palm Beach ve skutečnosti znamená zabránit úplnému dohledu, nebo zabránit vážnému poškození zdraví vysokofrekvenčním mikrovlnným zářením. V každém případě Gates a Trump dělají správnou věc při zříkání se 5G, dokud nebudou existovat přesvědčivé vědecké studie. Studie existují desítky let!

https://stop5g.cz/lloyds-ani-swiss-re-nepojistuji-bezdratove-zdravotni-rizika-hromadna-zaloba-na-automobilky-i-telekomunikace/
https://stop5g.cz/studie-ucinky-neionizujiciho-elektromagnetickeho-zareni-a-mikrovln-na-zdravi/
https://stop5g.cz/americky-vojensky-vyzkum-vedi-ze-lide-trpi-bagatelizace-zdravotnich-nasledku-pandemie/
https://stop5g.cz/seznam-patentu-kontrola-a-zmena-mysleni-chytra-sit-o-vas-bez-vas/
https://stop5g.cz/5g-a-elektroporacni-dna-vakciny-a-testy-transhumanismus-pirbright-institute-bill-gates-innovate-uk-covid-19-genocida/

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště