I když nejmodřejší státy v zemi začátkem tohoto roku zmírnily omezení Covid-19, američtí architekti plandemie se scházeli pod bzučícími a blikajícími zářivkami v ústředí CDC v Atlantě a bručeli, jak volení úředníci upouštějí od masek a očkovacích povinností ze strachu z porážky v polovině volebního období, řekl informátor CDC, který má přístup k částečnému přepisu schůzky ze 4. března, pro Real Raw News.

Přítomni byli obvyklí podezřelí: Anthony Fauci, ředitelka CDC Rochelle Walenskyová, ministr zdravotnictví a sociálních služeb Xavier Becerra, členové pracovní skupiny Covid-19, doktoři James Hildreth, Joneigh Khaldun a Homer Venters, a kupodivu i generální ředitel společnosti Moderna Stéphane Bancel, francouzský občan.

Podle našeho zdroje se rozzuřený Bancel rozčiloval nad prudkým poklesem prodeje vakcín a naříkal nad neochotou Američanů přijmout časté přeočkování a opakované povinné masky jako součást “nového normálního” způsobu života.

“Pouze 54 % této země je plně očkováno a ještě méně je očkováno opakovaně. Co je tu špatně? Copak vaši lidé nevědí, že lidé umírají nalevo i napravo na Covid-19 a že bez boosterů budou každý den umírat další. V jiných zemích to tak není – tam očkování a booster vítají,” řekl údajně Bancel.

“Chceme mandáty stejně jako vy,” řekla Rochelle Walenská, “ale trojnásobně očkovaní lidé stále onemocní, ať už z Covidu, nebo z vakcíny, a neříkám, že z té vaší. Snažím se pečlivě volit slova. Pokud se občané USA domnívají, že vakcína nefunguje, tak si ji nevezmou.”

“Stéphane, všichni tady chtějí, aby Američané byli očkováni, posíleni a na dlouhou dobu zchoulostivěli. Musíme překonávat překážky. Nemysleli jsme si, že Ukrajina bude překážkou,” řekl Fauci.

Fauciho komentář pravděpodobně narážel na okamžitý nedostatek zpravodajství amerických médií o Covidu, který začal, když ruský prezident Vladimir Putin zahájil svou “speciální vojenskou operaci” na Ukrajině. Titulky o Covidu se vypařily a nahradily je falešné příběhy, které očerňovaly Putinův charakter.

“Naši přátelé v Evropě a Číně pomohou prosadit Covid zpět do centra pozornosti,” řekl Xavier Becerra. “A pokud to bude na nás, nebudeme čekat na výsledky v polovině volebního období, aby se tak stalo. Nesdílíme stejné obavy jako naši zvolení kolegové. Být jmenován má svá privilegia.”

Náš zdroj navíc uvedl, že zákeřný spolek strávil hodiny diskusemi o fiktivním subvariantu BA.2 a o tom, jak ho Čína hodlá využít k posílení strachu veřejnosti z Covid-19 tím, že opět uzavře obrovské skupiny obyvatelstva, což se naplnilo o několik týdnů později, kdy Šanghaj uvalila na 26 milionů lidí časově neomezené domácí vězení.

“Když to dokáže Čína, proč to nedokážete i vy tady?” ptal se. Bancel si stěžoval.

“Pokud jste si nevšiml, nejsme Čína, alespoň zatím ne, a občané v USA jsou bohužel vzpurnější než Číňané,” řekl Becerra.

Fauci podle našeho zdroje souhlasil s tím, že americké zdravotnické agentury se ve vztahu k americké veřejnosti dostaly na uzel.

“Přestali nám věřit,” připustil Fauci. “Musíme tuto důvěru znovu získat.”

“A nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je lidi k smrti vyděsit,” řekl Becerra.

Jednomyslně se shodli na tom, že využijí všech dostupných prostředků k tomu, aby se Covid vzpamatoval v dostatečném předstihu před volbami v polovině roku 2022.

“Mezi volenými a jmenovanými úředníky panuje velká disharmonie. Mohlo by to dále rozpoutat falešnou pandemii, nebo by to mohlo oživit hysterii Covidu. Myslím, že to všichni brzy zjistíme,” uvedl náš zdroj.

Na závěr se zmínil, že šiřitelé plandemie měli četná setkání s generálními řediteli velkých farmaceutických firem a jejich vztah popsal jako “symbiotický”.