Autocenzura v médiích je stálá a svoboda slova jedinou alternativou. Popularita médií je udržována především stereotypní “senzací”. Naopak ověřování si informací na vlastní pěst je pro společnost krajně nepřijatelné a často až nemorální. Jedinou přijatelnou možností jsou pro televizní konzumenty předem zhotovené zdravé a svěží “polívky, plné pravdy” (jen nezapomínejme, že i do skutečného, nikoliv sarkasmem naplněného jídla jsou též přidávány nejrůznější přísad).

Společnost si volí vlastní zodpovědný směr. V případě chybně zvoleného směru nikdo nemůže namítat, že ten, či onen, bez rozdílu nemohl zvolit onu pomyslnou druhou stranu mince. Teprve při zpětném pohledu a zhodnocení vývoje celé situace a dospění k závěru o příčinách a hlavních důvodech, vedoucí k konkrétní variantě z těchto dvou možných se člověk snadno a velmi rád poučí, a proto nemusíme vícekrát opakované chyby stále následovat. Vše má svou vlastní určenou hodnotu, kde se vyplatí upřednostnit selský rozum a neprahnout po nejjednodušší možné variantě, která ve skutečnosti nikdy nic neprokáže.

Nic, bez pevně stanovené hodnoty nemůže mít individuální měnný výsledek. Pravda je jen jedna, není individuální. V opačném případě se jedná o téměř nikdy nekončící pochybování – odtud rychle pryč, ne každý najde tu správnou cestu ven!

Mnozí se shodneme na stejném názoru obdobného smýšlení, jako je například tento.

Vážený novináři… díky za článek…. Dehonestace, vysmívání se, a průtahy se zavedením ivermektinu je způsobeno jednou jedinou věcí…

Velcí hráči (ať už v byznysu či politice) se bojí ne toho, že by někomu uškodil… ale toho, že ZABERE !!! Uvědomujete si vy všichni, jak obrovský, v biliónech dolarů rozjetý, kšeft by zastavil?… Těmto lidem vůbec nezáleží na lidech, ale jen a jen na jejich byznysu…
(Martin Svoboda)

Více než 5,47 miliardy lidí na celém světě dostalo dávku vakcíny proti neizolovatelné virové pandemii, která byla mediální roli skutečně nejděsivější, kdy byl strach pánem rozumu. Virus označovaný, jako covid-19 se napočítal až na úroveň 71,2 procentům světové populace. Postupem času se otevřelo obrovské téma o karcinogenních materiálech na PCR tyčinkách určených pro nosní výtěry. Karcinogenní látky jsou rakovinotvorné a s jinými zakázanými látkami, jako například EO (ethylenoxide), který je naštěstí též uveden na balení. Bolest hlavy tak nevzniká “nahodile”, ale při samotném použití, tuto látku obsahující. Proto odborníci a experti zapomněli poradit NEINVAZIVNÍ metodu?

Tady je jasně vidět, kdo má zájem, aby se neléčilo a situace zůstala kritická. Jsou tu totiž jedinci, kteří na tom enormě vydělávají a proto jim tento stav vyhovuje. Otázkou je, zda se tím nedopouštějí velezrady, vlastizrady, genocidy či jiného těžkého zločinu. Nedělám si ale iluze o tom, že by náš resort spravedlnosti něco takového chtěl řešit.
(Jiří Kaše)

Pro tzv. “kývače” (kteří ví dříve, než se to, či ono například reálně izoluje) je virus naprosto vše a naprosto všude, jen ne tam, odkud pochází manipulace, v případě, že by skutečně nic takového neexistovalo, nebo nebylo izolovatelného.

Něco málo k PCR testům. V menším množství se ethylenoxid používá jako pesticid a sterilizační činidlo. Schopnost ethylenoxidu poškozovat DNA z něj činí účinný sterilizační prostředek, ale také odpovídá za jeho rakovinotvornou aktivitu. Viz. níže. Mike Freeman otevírá zapečetěnou testovací soupravu PCR Podívejte se, co v ní je, proveďte svůj vlastní průzkum a pak si vyberte, jak pokračovat. (zdroj)