Virginii de Araujo Recchia, právničku žijící ve Francii a členku občanské poroty, zatkli v jejím domě za úsvitu 22. března 2022 před očima svých dětí. K zatčení došlo tři týdny před francouzskými prezidentskými volbami.

Dr. Fuellmich byl také informován, že obvinění zahrnující boj proti terorismu a možná i zradu souvisí s náročnou prací, kterou činí jak pro francouzský lid, tak pro svět, v boji za obnovení našich Bohem daných práv.

Žaloba na poslance parlamentu pro zákon o povinném očkování
Začátkem roku Virginie de Araujo Recchia ve spolupráci se svým kolegou Jeanem-Pierrem Josephem a dalšími dvěma právníky podali jménem organizací BonSens.org, AIMSIB a Collectif des Maires Résistants (Kolektiv odbojných starostů) stížnost předsedovi vyšetřujících soudců, zákon o povinném očkování proti Covid-19.

Tento zákon přinutil miliony odborníků z různých profesí podstoupit experimentální genovou terapii (eufemicky a nesprávně nazývanou „očkování proti Covid-19“) nebo riskovat ztrátu zaměstnání.

Podle zdrojů blízkých kauze pracovala na stížnosti na politické strany a postup některých jejich členů.

Nedávno zveřejnila svou zprávu s názvem „Diktatura 2020“, v níž obviňuje vládu ze státního terorismu, útočení na základní národní zájmy a ze zločinů proti lidskosti. Tento dokument měl tvořit základ pro trestní stíhání členů vlády…

Originál její zprávy (ve francouzštině) si můžete stáhnout ZDE

Svoboda projevu v mnoha zemích umírá

Toto flagrantní porušování práv dokazuje, že již neexistuje svoboda projevu – a dokazuje, že pokud promluvíme, jak to udělala Virginie Araujo-Recchia, budeme pronásledováni.

Zastavte Candidu
Dokonce i ti, kteří nesouhlasí s odkazem Virginie de Araujo Recchia, by měli vědět, že jejich práva na svobodu projevu jsou takovým jednáním ohrožena. To, že nyní můžete souhlasit s „oficiálním“ příběhem, neznamená, že v určitém bodě to nepřestane platit.

Co se stane potom, když nyní nepomůžete jeden druhému, kteří jsou s tím konfrontováni? Jak říká slavná věta „Kdo pomůže vám, když si později přijdou po vás?“

Víte, že je to zásadně nesprávné a proti přirozenému zákonu.

Toto je čas sjednocení a odporu. Nemůžeme dovolit, aby tato tyranie eskalovala. I když se může zdát, že momentálně covidová agenda utichla, je to jen zdání.

V pozadí se v tichosti připravují hrozné věci, jako například pandemická smlouva se Světovou zdravotnickou organizací ( WHO ) o její nadřazenosti národních ústavám v době pandemie, prodlužování platnosti a rozšiřování funkcí „covid pasů“ a mnoho dalších zvrácených věcí.

Když Shakespeare řekl v králi Jindřichovi VI. „Nejdřív zabijte všechny právníky“… měl na mysli první krok k destabilizaci společnosti. Společnost totiž nemůže být mírovou společností, neřídí-li se právními předpisy nebo ústavami garantujícími Bohem dané svobody.

Když vládne tyranie, nikdo z nás není v bezpečí

První obětí války, jak se říká, je pravda. Další mohou být právníci a advokáti a pak kdokoli jiný. Nestůjte proto stranou a nenechte zatýkání vlastenců milujících svobodu nepotrestané nebo nevyslyšené. Prosím, modlete se za její rychlé propuštění.

Když se začnou podobné věci dít i ve vaší zemi, pak zaplavujte úředníky, kteří jsou do toho zaangažováni, telefonáty a e-maily, aby protestovali proti této obludné nepravosti.

Pokud to neuděláte, v budoucnu může docházet k vlnám čistek v postdemokracích kontinentální západní Evropy.