counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Filadelfský experiment covid

Ze světaFiladelfský experiment covid

Podle zprávy Úřadu vojenských komisí z 12. dubna, kterou vypracovali „bílí klobouci“ z kanceláře generála námořní pěchoty Davida Bergera, si hluboký stát vybral Filadelfii jako zkušební laboratoř, aby zjistil, jak budou občané psychologicky reagovat na nové kolo rozsáhlých mandátů Covid-19.

Město Filadelfie a jeho zlovolný starosta Jim Kenney v odvetné reakci na zatýkání ze strany Deep State podle armády opět uvalují na občany drakonické mandáty, které mají způsobit zmatek, zmatek, potíže a finanční úpadek.

Město bratrské lásky minulý týden vydalo nové nařízení o používání vnitřních masek s platností od 18. dubna s odkazem na neexistující nárůst případů subvarianty Omicron BA.2. Starosta Kenney prohlásil, že město zachvátila „smrtící“ vlna Omicronu, a Cheryl Bettigoleová, městská komisařka pro zdravotnictví, na tiskové konferenci řekla, že Covidem onemocněly „tisíce a tisíce Filadelfů“ – což je zjevná lež.

Ve skutečnosti bylo lidem, kteří nebyli testováni na falešný virus, sděleno, že jsou na Covid pozitivní a že mají podstoupit sedmidenní samokaranténu. Například Thelma Robinsonová z jižní Filadelfie se ve večerním vysílání CNN dozvěděla, že Covid zachvátil město ve svém ledovém sevření. V té době byla mírně nachlazená a z opatrnosti se na internetu objednala na test Covid-19 v místní prodejně CVS na následující den. Po příchodu do CVS uviděla frontu vyděšených ovcí, která se vinula kolem budovy. Protože měla toho rána jiné úkoly, test vynechala. O čtyřicet osm hodin později obdržela e-mail, že má k dispozici výsledky testu. Byla to nevítaná zpráva. Podle testu, který si neudělala, byla pozitivní na Omicron a bylo jí doporučeno, aby se nejméně sedm dní sama izolovala a pokud půjde ven, aby se maskovala.

V e-mailu byla také vyzvána, aby se nechala očkovat, i když už byla trojnásobně očkovaná.

Kdyby byl případ paní Robinsonové ojedinělým případem, mohli bychom ho připsat na vrub lidské chybě, nazvat ho čestným omylem. Ale situace, jako byla ta její, jsou hojně zaznamenávány od začátku plandemie.

Když se zaregistrujete na webových stránkách lékárny, vaše jméno a další identifikovatelné údaje jsou zaneseny do databáze, která je sdílena s CDC a s okresními a státními zdravotnickými úřady, i když se na skutečný test nikdy nedostavíte. V zákulisí někdo v těchto agenturách svévolně rozhoduje o tom, koho prohlásí za pozitivního na Covid.

„Znovu používají své staré triky, předstírají případy a oživují mandáty, které nikdy nebyly potřeba a vždy se ukázaly jako neúčinné. Viděli jsme plán jejich agendy, který se nezastaví u mandátů na masky ani u Filadelfie,“ uvedl náš zdroj.

Starosta Filadelfie 19. dubna nasadí donucovací tým Covid, který bude kontrolovat podniky, zda dodržují masky. Neposlušné obchody a stravovací zařízení budou mít pouhých 72 hodin na to, aby přijaly autoritářskou politiku města, jinak budou čelit přísným pokutám a možné ztrátě provozních licencí. Tato nezákonná nařízení způsobí velkou nepřízeň podnikům, které během první a druhé vlny plandemie téměř zkrachovaly.

Povinnost nosit masky v uzavřených prostorách je navíc jen začátek, protože starosta Kenney se zabývá myšlenkou, že by se vrátily příkazy zůstat doma, a dokonce požaduje, aby občané předložili doklad o očkování, pokud chtějí jezdit veřejnou dopravou.

„Nečekali jsme, že tento krok stáhnou až do poloviny volebního období,“ uvedl náš zdroj. „Ale dochází k pokřivenému myšlení. Mnozí demokraté z Deep State si myslí, že Bidenova klesající čísla v průzkumech jsou způsobena zrušením mandátů, a chtějí zjistit, zda zavedení mandátů zpět zvýší jeho popularitu. Zní to šíleně, já vím, ale je to tak. Také se jim nelíbí, že jejich čísla klesají díky práci bílých klobouků, a svůj hněv si, nenechte se mýlit, vybijí na vlastních voličích.“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště