counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Gates, kterého mnozí přirovnávají k antikristovi, představuje očkování budoucnosti, které si člověk může snadno aplikovat na ruku jako snímatelnou nálepku

DoporučenéGates, kterého mnozí přirovnávají k antikristovi, představuje očkování budoucnosti, které si člověk může snadno aplikovat na ruku jako snímatelnou nálepku

V rozhovoru pro londýnský server Policy Exchange Bill Gates hovořil o tom, jak postupovat v boji s pandemií, kterou tak výstižně popsal v roce 2015.

Bill Gates, kdysi nejbohatší člověk na světě, kterého nyní mnozí považují za spasitele, jenž nás přijde zachránit před klimatickou apokalypsou, byl v Glasgow na summitu o změně klimatu a také vystoupil na summitu světových lídrů. Velmi si pochvaloval, že od posledního summitu v roce 2015 se v politice v této oblasti hodně změnilo. Prostě jeho témata jsou nyní tématy.

To znamená, že lidé budou platit daně na výzkum a vývoj společností, jako je ta jeho, které chtějí vyrábět jadernou energii nebo syntetické maso. Nebo nám budou vnucovat Muskovy elektromobily, nebo nám zbude jen online nakupování na Bezosově Amazonu či Alibabě čínského miliardáře Jacka Ma (dobře, dokonce i německý Lidl rozjíždí svůj online obchod).

Gates přiznal své překvapení, když začal oslovovat miliardáře, kteří byli ochotni podpořit jeho program. Není divu, když všichni vědí, jak na tom slušně vydělat na úkor obyčejných smrtelníků, kteří budou díky tomuto velkému přechodu (tj. tranzici), jak to nazývá, pod kontrolou. Po skončení summitu o tom hovořil také v rozhovoru pro londýnský server Policy Exchange.

V rozhovoru dále chválil Brity za to, jak vybudovali očkovací průmysl, takže i přelidnění lidé v rozvojových zemích mohou mít očkovací látky „pro své zdraví a záchranu života“. Na otázku, jak si představuje připravenost na budoucí pandemie, odpovídá varováním před biotechnologickými teroristy. Zdůraznil katastrofální náklady, dopad na ekonomiku a ztráty na lidských životech, které nás konečně nutí financovat výzkum a vývoj vakcín z veřejných prostředků.

Na obrázku je očkovací nanotag neboli tetování, jehož výzkum financovala Gatesova nadace.

Celý rozhovor v angličtině si můžete poslechnout zde.

V závěru se Gates zmiňuje také o potřebě takzvané očkovací náplasti, tedy vakcíny, která se vstřikuje do kůže drobnými jehlami podobnými tetování a zanechává takzvaný nanotag. Jeho vývoj na americké univerzitě MIT financovala jeho nadace již před lety. Jak sami vynálezci uvádějí, tato nová metoda by umožnila zaznamenávat historii očkování přímo na kůži pacienta, což by bylo velmi přínosné v oblastech, kde nejsou k dispozici papírové nebo digitální záznamy. Je vhodná doba na jejich představení? Škoda jen, že to konspirátoři zatím berou jen jako strašení. Fakta a strašení jsou rozdíl.

Jana Ray Tutková

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště