counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Jaké je nové tajemství loga McDonald’s otočené o 90°? Opět jde o účelovou propagaci temné strany!

DoporučenéJaké je nové tajemství loga McDonald's otočené o 90°? Opět jde o účelovou propagaci temné strany!

McDonald’s uzavřel 847 restaurací v Rusku a opustil zemi. Rusové rychle otočili logo o 90° a plánují znovuotevření pod novou značkou „Strýček Váňa“…stejné menu, ale s ruskými surovinami a nižšími cenami.

MC Donalds! Zásah do vlastního cíle. Za pár dní budou všechny prodejny opět otevřeny s novým řetězcem kompletně „made in Russia“. McDonald’s před několika dny pozastavil veškeré komerční aktivity v Rusku.

Duma se rozhodla nahradit zbrusu novou značku s názvem „Uncle Vanya“ (Strýček Váňa), jehož logo je tvarem i barvou velmi podobné americkému řetězci rychlého občerstvení. Informovala o tom ukrajinská zpravodajská stanice Nexta.

Suroviny budou „100% ruské“ a pracovní místa by měla být v podstatě zachována a zároveň by se měly snížit ceny. Na sociální sítě již unikla žádost o registraci nového loga, která, jak bylo zmíněno, je velmi podobná McDonald’s.

Application for registration of a trademark (service mark) 3/12/2022

Na scéně tajemna se opět vyobrazuje hra se symbolikou. Ano, jde o symboliku, která nám prozradí mnohé. O co tedy ve skutečnosti jde?

Ve skutečnosti se jedná o skryté vyobrazení čísla 13 – levý okraj a dva oblouky.

Logo zlatého oblouku McDonald’s představuje číslo 13, tradiční číslo pro sabat čarodějnic. Zlaté oblouky představují dvojitou duhu, odkaz na ovládání mysli panovníka. Podle jiných výzkumníků by také mohly představovat dva zednářské pilíře.

2 KOMENTÁŘE

  1. A co ukradená slovanská svastika? Slované jsou ti, proti nimž již po tisíciletí stojí atlantsko – chazarská psychopatická mafie. Právě Slované, kteří si uvědomují své slovanství, jsou nositeli Božího záměru jako ti, kteří byli stvořeni k tomu být Lidmi. Každý člověk, kdo chýpe, co se nyní děje na Ukrajině, ví, že to je poslední pokus o likvidaci slovanské DNA schopné vytvářet několik šroubovic místo obligátní dvoušroubovice. Ukronacismus je odsouzen k anihilaci v pekelném žáru. Pak k sobě všichni Slované opět najdou cestu.

    • USA a Rusko mají něco, co nikdy veřejnosti neřeknou. Vypadá to úžasně. Vše je do detailu propracované, ale ten klam, lež, intriky, manipulace jsou snad ještě horší, než předtím. I tohle je neuvěřitelné divadlo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště