counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Mapa plánované depopulace, kde se má zabít očkováním maximální možné množství lidí, včetně nejkratšího možného období. Operace spuštěna koncem roku 2019!

DoporučenéMapa plánované depopulace, kde se má zabít očkováním maximální možné množství lidí, včetně nejkratšího možného období. Operace spuštěna koncem roku 2019!

Dokument – mapa plánované depopulace, kde se má zabít očkováním co nejvíc lidí. Dokonce i tyto informace jsou drastickým způsobem potlačovány a je nutno je dále sdílet. Děkujeme.

Koporace Deagel je menší pobočka americké vojenské rozvědky, jedna z mnoha tajných organizací, která shromažďuje data pro účely rozhodování na vysoké úrovni a připravuje důvěrné informační dokumenty pro agentury, jako je Národní bezpečnostní agentura, Organizace spojených národů a svět. Banka.

Je známo, že se například podílel na zprávě Stratforu o Severní Koreji. S tímto druhem rodokmenu by měl být Deagel považován za legitimního hráče ve zpravodajské komunitě a ne pouze za dezinformační aktivum.

Pokud ano, pak je třeba předpokládat, že její populační předpovědi pro rok 2025, stejně jako její předpovědi průmyslové produkce na úrovni jednotlivých národů, jsou založeny na strategických předpokladech, které sdílejí a dobře chápou ostatní hráči ve zpravodajské komunitě.

Zdroj: 1

Červená – snížení populace
Zelená – nárůst obyvatel

Plánovaná „předpověď“ nejpozději do roku 2025 byla z jejich webových oficiálních stránek odstraněna někdy v roce 2020. Obsah je zde reprodukován pro referenční a vzdělávací účely.

[pdfjs-viewer url=“https://deponativ.info/wp-content/uploads/2022/03/Deagel-2025-planovana-umrti-do-roku-2025.pdf“ attachment_id=“373″ viewer_width=100% viewer_height=800px fullscreen=false download=true print=true]

Legenda k PDF výše:

HDP: Hrubý domácí produkt (v milionech USD)
ME: Vojenské výdaje (v milionech USD)
PPP: Parita nákupu energie (v USD)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště