counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Nezapomeňme, že všechny injekce, masky a testy [C]-19 pochází z Ameriky od satanistických „filantropů“, kterým leží život každého z nás hluboko v žaludku!

DoporučenéNezapomeňme, že všechny injekce, masky a testy -19 pochází z Ameriky od satanistických "filantropů", kterým leží život každého z nás hluboko v žaludku!

Jsme pod satanským útokem? Proč má Microsoft patent na „Cryptocurrency Using Body Activity“ (kryptoměny/bitcoiny atp.) s číslem patentu WO-2020-060606?

Objevuje se nové téma a videa o mikroskopických černých pramíncích, které se nacházejí jak ve výtěrech používaných pro testování COVID, tak v jednorázových obličejových maskách. Když vidíme tato vlákna, připomínáme si podivné mikroskopické předměty, které byly nalezeny v kožních lézích lidí trpících Morgellonovou chorobou. Skutečný program vakcín slouží pouze pro váš zdravý a bezpečný život depopulaci. Na to nezapomeňme a dejme si dobrý pozor, jak co skutečně pochopit.

Ukrajinský ministr zdravotnictví se snažil zahladit stopy. US laboratoře s ozbrojenými agenty chránící tyto laboratoře.

Biologické výzkumné laboratoře a kontaminované laboratoře Pentagonu – Velký Reset a lékařská tyranie, placeno z daní poplatníků, BLACK & VEATCH a agentura pro snižování obranných hrozeb, aneb genocida Slovanů. BLACK & VEATCH a Metabiota na Ukrajině – Biden napojen na Metabiota. Metabiota, EcoHealth Alliance a Fauci a Wuhanský institut. CIA, In-Q-Tel a Bill Gates, který je zakladatelem Metabiota. Nathan D. Wolfe je ze Světového Ekonomického Fóra – Nathan D. Wolfe a pedofil Epstein byli přátele. Nathan D. Wolfe se stýkal s lidmi kolem obchodování s dětmi, a také je mladý globální vůdce Schwaba. V Ukrajině bylo nalezeno přes 30 bio laboratoří. A co falešný hackerský útok z Ruska? Lži a zase Lži uvnitř USA!


Zpět k maskám. Podvod na vašem zdraví se totiž rozplétá všude kolem nás.

Stejně zajímavé je, že tento vývoj se shoduje s varováním o, (nově už i modrých a šedých jednorázových obličejových maskách vydaným kanadskou zdravotní agenturou, že obsahují mikroskopické částice grafenu spojené s „časnou plicní toxicitou“. Tyto masky vyrobené v Číně (na další notičky z USA) byly součástí plánu znovuotevření kanadské veřejné školy, podle kterého je studenti museli nosit ve třídě, aby se zabránilo šíření COVID-19. Děti si však stěžují, že při nošení mají pocit, jako by vdechovaly něco jako kočičí chlupy. Ukázalo se, že vdechovali látku podobnou azbestu. Kromě nadměrného množství i mikroplastů v krvi existuje zavádění nebezpečných látek samotnými maskami, proto náhle obludná důležitost pro povinnost jejich nošení. Nikdy jim nezáleželo na zdraví, pouze na jeho likvidování! PROBUĎ SE!!!

Ještě děsivější je, že tato vlákna vykazují vlastnosti velmi malých mikrorobotů v tom, že se pohybují v reakci na teplo a vlhkost. Používají se tyto schválené tampony a masky k dodávání syntetické biologie do jejich lidských hostitelů? Je to důvod, proč Joe Biden vydal výkonný příkaz, který zakazuje šátky ve veřejné dopravě, ve prospěch čínských OOP? Vážně má USA bestie natolik ze Slovanů nahnáno? 🙂 Víc, než si jen dokážeš domyslet.

Syntetická biologie kombinuje genetiku, robotiku a nanotechnologie s umělou inteligencí, hybridizuje přírodní formy a inženýrské tkáně nad rámec našich nejdivočejších snů. Sofia Smallstorm přednesla prezentace na téma „The Dark Agenda of Synthetic Biology“, ve kterých diskutovala o nanovláknech pohybujících se a rostoucích nanobotech, kteří se integrují s člověkem.

Technologicky vyspělé látky se uvolňují prostřednictvím tajných programů rozprašování aerosolů, což se mnohé přimělo zeptat zda bylo geoinženýrství pouze o experimentování s počasím? Především jde o znečištění půdy, dlouhodobé zasypávání člověka těžkými kovy, které se pomalu absorbuje kůží a je možné snadno zacelit oblohu, vytvořit umělé tornádo, nebo déšť.

Ještě děsivější je, že tato vlákna vykazují vlastnosti velmi malých mikrorobotů v tom, že se pohybují v reakci na teplo a vlhkost. Používají se tyto schválené tampony a masky k dodávání syntetické biologie do jejich lidských hostitelů? Je to důvod, proč Joe Biden vydal výkonný příkaz, který zakazuje šátky ve veřejné dopravě, ve prospěch čínských OOP?

Syntetická biologie kombinuje genetiku, robotiku a nanotechnologie s umělou inteligencí, hybridizuje přírodní formy a inženýrské tkáně nad rámec našich nejdivočejších snů. Sofia Smallstorm přednesla prezentace na téma „The Dark Agenda of Synthetic Biology“, ve kterých diskutovala o nanovláknech: pohybujících se a rostoucích nanobotech, kteří se integrují s člověkem.

Pro lepší zmatení, ale účel stále ten samý se bude určitě hodit změnit způsob formy přijetí znamení šelmy 666!

Abychom mohli projít biblickými změnami, které se nevyhnutelně chystají, musíme vidět ZLO. Takový druh zla, který mnozí z nás nechali po desetiletí běhat na svobodě, zatímco masy byly rozptýleny televizními médii, sportem, filmy a prací, mnozí usnuli za volantem a nechali korupci řádit desetiletí dekádu za dekádou. Je čas, aby se všichni probudili, abychom mohli protnout cílovou čáru. Nejlepší válka je válka neviditelná. Putin, Trump i všichni tihle komedianti jsou jen chytrými vlky. Nikdo se nevyrovná lásce, moudrosti a slávě, jako Ježíš! Svět a lidé, vůdci a všichni vždy jen druhé oklamou!

3 KOMENTÁŘE

 1. ŽIJEME PRAVÝ ŽIVOT,
  to je řešení dnešního stavu lidstva !

  Drtivá většina lidí nezná řešení z dnešního uvalení nesvobody na masy lidí od pána Globala a bytostmi, kteří mají pouze cca 1 % empatii k ostatním bytostem, to znamená skoro žádnou.

  CO SI UDĚLÁTE SE SVÝM ŽIVOTEM JE VAŠE SVOBODNÁ VOLBA. KAM DALEKO SE NECHÁTE ZATÁHNOUT DO HRY ĎÁBLA, SATANA A JEŠTĚRŮ S JEJICH POSLUŠNÝMI LOKAJI JE POUZE NA VÁS. Ale je třeba pomatovat na to, že vše má své následky.

  Milí lidé,
  předem upozorňuji, LIDÉ TOTO NEBUDOU CHTÍT SLYŠET, ale neznalost neomlouvá – důsledky svých činů každého jednotlivce zvlášť popisuji níže. Nejde opisovat jako ve škole, to nefunguje.

  Kdybych vám řekl před 10 lety to, že budou uzavřeny restaurace a podobné věci co se tady dnes (30.1.2021) dějí, nevěřilo by mi cca 98 % lidí. Jako v minulosti nevěřili zprávám, že se blíží ČIPOVÁ TOTALITA. Přitom já osobně a další lidé varují už cca 20 let, že mohou přijít tyto události, když se lidé nezmění, říkáme tomu ČIPOVÁ TOTALITA. To je obecný pojem, pro lidi dosud neznámý, ovšem postupně jej již poznávají a zakouší v každodenním životě, protože je tu intenzivně budována lidmi – oni cpali desetiletí stále více peněz potravinářským a farmaceutickým firmám (ničení zdraví) – nemohou se na ně vymlouvat – oni je volili – každodenně – ale nic nechápou !!! ZVLASTE, KDYZ TAKE POMLOUVALI A POKOUSELI UMLCOVAT POZITIVNÍ ŘESENI.To je ovšem neomlouvá, zážitek na vlastní kůži jim poskytne odpověď !

  Takže si prosím nestěžujte, a zažijte si, co jste si svobodně zvolili.

  Drtivá většina lidí se oddala materiálnímu způsobu života, který je založen na neúměrných a nesmyslných materiálních požadavcích – žijí život jen pro sebe a ještě další lidi okrádají o jejich energie metodou zisku, tak jak jim to namluvili ekonomové.

  Vzniká obludný řetězec okrádání o energie, který zákonitě vede do propasti. Všechny tyto negativní bláznivé způsoby chování a jednání aktéři v negativním stavu považují za správné, úspěšné a jako výsledek moderního pokroku. Proto si připravují silný zážitek na vlastní kůži.

  K čemu byl 30 let (po „sametové revoluci“) budován politiky, prezidenty a lidmi tento pseudoživot, když se dnes lidé neumí bránit nastupujícímu Velkému resetu od temných sil?

  VESMÍRNÍ LIDÉ ( http://www.andele-nebe.cz ) vám dali do schránek 10 milionů kartiček VARUJÍCÍ PŘED OČIPOVÁNÍM A ZOTROČENÍM – OD ROKU 2007 – dosud – všechno zcela zadarmo a dobrovolně – kdo chtěl, dával – obr. 2901 – 3 ! Už od roku 2000 také vhozeno do schránek milióny letáků – STOP ČIPOVÉ TOTALITĚ apod., takže nikdo nemůže říci, že nevěděl.

  Andělé Nebe varují před očipováním a zotročením lidstva !

  Nyní přichází období změn, kdy pracovníci Světla budou ODVOLÁNI, aby mohli žít Pravý Život v Pravém Stvoření v souladu se svým svědomím a volbami dříve učiněnými.
  Ti druzí lidé, kteří volí a volili už dříve ovládací – negativní stav se dále PONOŘUJÍ do pavučin pseudotvůrci upředených, a které je dále strhávají hlouběji do Temnoty.

  Takto tedy se vyjevuje Temnota na této zemské scéně a poskytuje stále víc ODPOVĚDÍ na otázku,
  JAK VYPADÁ ŽIVOT BEZ SPOLUPRÁCE SE STVOŘITELEM PRVOTNÍM VŠEHO A VŠECH, což je LÁSKA, DOBRO, MOUDROST, MÍR, MILOST A PRAVDA V PLNÉM SLOVA SMYSLU V ABSOLUTNÍ KONDICI. Více na http://www.andele-nebe.cz -sdělení č.2165

  Na planetě Zemi je v tomto smyslu BOJE O DUŠE – VÁLEČNÁ ZÓNA MEZI SILAMI SVĚTLA A SILAMI TEMNA.
  POZITIVNÍ SKUTKY CHRÁNÍ ČLOVĚKA PŘED SILAMI TEMNA – JDE TOTIŽ O POZITIVNÍ ENERGIE – VIBRACE ENERGIÍ, KTERÉ ČLOVĚKA CHRÁNÍ PŘED SILAMI TEMNA A JSOU VŽDY PROPOJENY SE STVOŘITELEM PRVOTNÍM VŠEHO A VŠECH A ANDĚLY NEBE A JEJICH VEDENÍM.

  Většina lidí žádá (25.3.2022) návrat do starých pořádků před covidem-19, ale to není možné, protože se tam dostali svými volbami, jednáním, myšlením a cítěním, to znamená honbou za zlatým teletem a konzumem. To by se většina lidí ve společnosti musela změnit a obrátit svá dřívější chybná jednání a navrátit se k morálce, nestarat se pouze o sebe ale i o druhé, nehrát si pouze na svém písečku. Prostě poctivá práce na sobě – uvádím zde správné a pravdivě zdroje ke studiu každého jednotlivce – pouze kdo se chce změnit. Potom by drtivá většina lidstva nesměřovala k čipové totalitě ale postupně k šťastnému a pozitivnímu životu. Změna a obrat lidí, každého jednotlivce, nejde bez spolupráce s Anděly Nebe a Stvořitelem prvotním všeho a všech, je to bláznovství kdo si myslí, že ano.

  http://www.co-jist.cz
  http://www.jak-prezit.cz
  http://www.andele-nebe.cz
  http://www.neocipuj-se.cz
  http://www.nejsme-otroci.cz
  http://www.evakuace-lidstva.cz

  • Dejte si pozor, aby vás někdo nesvedl prázdným a klamným filosofováním, založeným na lidských bájích, na vesmírných mocnostech, a ne na Kristu.
   – Koloským 2, 8

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště