Kanadský lékař byl odvolán z nemocnice poté, co promluvil o vedlejších účincích vakcíny COVID

Minulý měsíc jsme zveřejnili rozhovor s Dr. Charlesem Hoffem, lékařem 28 let v malém venkovském městečku Lytton v Britské Kolumbii v Kanadě.

Pokusil se bít na poplach kvůli znepokojivým vedlejším účinkům, které viděl ve své komunitě po záběrech COVID-19, které zahrnovaly jednu smrt.

Výsledky jeho snahy varovat lékařský systém před tím, co viděl, jsou takové, že mu byl vydán jednosměrný příkaz a v podstatě mu bylo řečeno, aby držel hubu.

Neudělal to. Udělal rozhovor, ve kterém vysvětlil, co se dělo po výstřelech COVID-19, a škody, které způsobily, čímž vsadil svou vlastní kariéru.

Kanadský doktor vzdoruje příkazu cenzury a říká veřejnosti, jak injekce na COVID zabíjely a trvale způsobovali z lidí invalidy

LifeSite News nyní hlásí, že Dr. Hoffe byl zbaven svých povinností na pohotovosti, což vedlo k tomu, že přišel o polovinu svého příjmu, protože se odvážil říct pravdu.

Kanadský lékař byl odvolán z nemocnice poté, co promluvil o vedlejších účincích vakcíny COVID

od Anthonyho Murdocha
LifeSite News

Kanadský rodinný lékař říká, že byl potrestán místním zdravotnickým úřadem, protože vyjádřil obavy z vedlejších účinků, které pozoroval u některých z těch, kteří v jeho komunitě dostali injekci na COVID-19.

„Už mi není dovoleno pracovat na pohotovosti,“ řekl Dr. Charles Hoffe z Britské Kolumbie podle zprávy True North News.

Hoffe dodal, že k jeho vyloučení z pohotovosti došlo na konci dubna poté, co jeho místní zdravotnický úřad „pozastavil“ jeho klinická privilegia „za zločin způsobení ‚váhavosti s očkováním‘ za to, že se vyjadřoval k pacientům zraněným mou vakcínou.

V dopise z 5. dubna Hoffe napsal zdravotnímu důstojníkovi provincie Britská Kolumbie Bonnie Henry, že je „docela znepokojen vysokou mírou vážných vedlejších účinků této nové léčby“ v souvislosti s injekcemi Moderna COVID-19 podaných 900 převážně domorodým obyvatelům. lidé v Lytton, Britská Kolumbie.

Hoffe řekl, že pozoroval úmrtí jednoho pacienta, „četné“ alergické reakce, spolu se třemi jedinci, kteří měli „zneschopňující“ neurologické deficity doplněné chronickou bolestí, která přetrvávala „více než 10 týdnů po jejich první vakcíně“.

„Takže stručně řečeno, v naší malé komunitě Lytton, BC, máme jednoho mrtvého člověka a tři lidi, kteří po první dávce vakcíny Moderna vypadají, jako by byli trvale postižení. Věk postižených se pohybuje od 38 do 82 let,“ napsal Hoffe.

Po jeho dopisu Hoffe řekl, že mu již není dovoleno pracovat na pohotovostním oddělení Zdravotního střediska svatého Bartoloměje kvůli jeho názorům na injekci COVID. Stále může pracovat ve své soukromé praxi.

„Stále mám povoleno navštěvovat pacienty ve své soukromé ordinaci, která nespadá pod jurisdikci úřadu pro vnitřní zdravotnictví,“ řekl Hoffe.

Ztráta schopnosti pracovat na pohotovosti má za následek snížení jeho příjmu na polovinu, což je podle něj „cena za obhajobu bezpečnosti mých pacientů“.

Právě prohlížené

Diskuze

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Právě prohlížené

Zrůdní satanisté v akci: Princ Charles chválí nové masky pro krávy, chrání prý klima

I tak může vypadat degenerace šlechty. Nadšení z týrání...

Okultní symboly a jejich význam – Náhled do duchovního světa okultismu (New Age, satanismus, Monarch)

Neúčastněte se neplodných skutků tmy, ale raději je odhalujte....

Kdo je těch 144 000 a jaký je jejich účel?

144 000 služebníků a Nespočetné množství "I na své služebníky...

Novinky

Přejít k navigační liště