counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Pokud podnikáte přes PayPal, možná budete chtít znovu zvážit. Platforma Big Tech nyní údajně zabavuje účty a hrozí, že ukradne hotovost lidem a společnostem, které zpochybňují vládu

Ze světaPokud podnikáte přes PayPal, možná budete chtít znovu zvážit. Platforma Big Tech nyní údajně zabavuje účty a hrozí, že ukradne hotovost lidem a společnostem, které zpochybňují vládu

Consortium News a MintPress se to dozvěděly tvrdě nedávno poté, co PayPal smazal jejich účty. Obě nezávislá média obdržela zprávu, která uváděla: „Už nemůžete používat PayPal“ spolu s následujícím:

„Ve společnosti PayPal si ceníme bezpečnější komunity pro podnikání našich zákazníků. Zaznamenali jsme aktivitu na vašem účtu, která je v rozporu s naší uživatelskou smlouvou, a proto vám již nemůžeme nabízet služby PayPal.“

Zpráva dále vysvětlovala, že jakékoli související bankovní údaje a podrobnosti o kreditní kartě již nelze odstranit ani přidat a že jakékoli peníze na účtu „budou zadrženy po dobu až 180 dnů“.

„Po 180 dnech, bude-li to možné, vám zašleme e-mail s informacemi, jak vybrat zbývající peníze z vašeho účtu PayPal,“ uzavřela zpráva.

Pokud nechcete, aby vám byly ukradeny peníze, je nejlepší z PayPalu co nejdříve uprchnout

Podle redaktora Konsorcia Joe Laurii, který byl schopen mluvit se skutečným člověkem v PayPalu o zmrazených nebo „držených“ prostředcích, by si PayPal mohl peníze ponechat navždy, pokud usoudí, že „došlo k porušení“.

„Je to možné,“ řekl zástupce společnosti Laurii, že zbývající zůstatek jeho papíru ve výši 9 384,14 USD v PayPalu by mohl být definitivně zabaven, pokud se společnost rozhodne si jej ponechat. Bylo mu řečeno, že tato částka pokryje „škody“.

„Tajný proces, ve kterém by si mohli přiznat náhradu škody, nikoli soudcem nebo porotou,“ vysvětlila Lauria Mattu Taibbimu. „Úplně tajně.“

Jedním z primárních zaměření Konsorcia je zkoumání dezinformací vycházejících z „zpravodajské“ komunity Spojených států. Mezi nedávná témata patří zapojení NATO a Pentagonu do ukrajinských laboratoří na biologické zbraně, stejně jako skandál „Russiagate“.

Konsorcium se také pravidelně zabývalo případem Juliana Assange a bylo jedním z mála zpravodajských kanálů, které nabízely spíše sympatie než odsouzení.

„Obsah této stránky již dříve narušovaly platformy jako Facebook, ale nyní jsou její kapsy navíc vybírány,“ píše Taibbi.

„Tato epizoda opět zvyšuje důraz na hnutí moderování obsahu směrem ke světu naznačenému v reakci na protesty kanadských truckerů, kde nesprávné názory mohou vést ke zmrazení nebo zabavení vašich peněz.“

Jedna věc je cenzurovat obsah, ale úplně jiná věc je začít krást peníze od lidí a skupin, se kterými nesouhlasíte. Ale to je to, co se nyní děje v PayPalu, a proto by patrioti udělali dobře, kdyby se co nejdříve propojili s jinou platformou.

„Jít po penězích je velký skok od pouhého mazání řeči s mnohem větším mrazivým efektem,“ dodává Taibbi.

„To platí zejména ve světě alternativních médií, kde je peněz dlouho notoricky málo a ztráta několika tisíc dolarů tu či tam může mít velký vliv na stránku, podcast nebo papír.“

Zakladatel a výkonný ředitel MintPress Mnar Adley říká, že PayPal poprvé začal konspirovat s vládní „rozvědkou“ s cílem zaměřit se na finance nezávislých zpravodajských kanálů v roce 2010, kdy učinil historické rozhodnutí zastavit veškeré dary Wikileaks.

PayPal údajně obdržel dopis od ministerstva zahraničí, v němž tvrdil, že dary byly „ilegální“ a bez jakéhokoli protestu PayPal splnil požadavky vlády.

„PayPal zakazující dary z WikiLeaks skutečně připravil plán pro dnešní cenzuru,“ říká Adley.

Zdroj1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště