counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

POSLEDNÍ VAROVÁNÍ: Digitální měna, konec hotovosti a začátek kontroly je už příliš blízko!

DoporučenéPOSLEDNÍ VAROVÁNÍ: Digitální měna, konec hotovosti a začátek kontroly je už příliš blízko!

Biblická šelma. Bez jejího znamení nebudete moci nic kupovat a prodávat. Říká vám to něco? Raději si to ověřte. Ověřujte si informace skutečným způsobem, nikoliv z médií, ale opět vlastním rozumem a nebudete se stačit divit, v čem všem měla, má a bude mít Bible pravdu. Minimálně, jako v níže uvedeném.

Je jí dáno, aby do sochy té šelmy vdechla život, takže ta socha mluvila a vydala rozkaz, že zemřou všichni, kdo před ní nepokleknou.
A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch,
aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.
To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.
– Zjevení Janovo 14:15-18

Důkazem toho je Čína a sociální kredit řízený Kvantovým finančním systémem / QFS, o kterém se denně dozvídáte jen to, s čím vás kupa hnoje, nebo-li satan bude chtít obelstít!

Ničeho se neobávejte, pokud konáte v dobrém a informujete i další, což je nezbytně nutné. Nebojte se odmítnutí, nebo nepochopení. Lidé musí být informováni a věc posoudit. V opačném případě není co posuzovat a lidé opět neuvěří, a to je lhostejnost.

Posuzujte, co je od zlého a co od dobrého. Bůh není ten, co vás bude svádět falešnými sliby, naplňovat strachem, nebo dál a ještě více klamat! DRAK je satan, a ten slíbí vše, a to samé si i vezme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště