counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Rusko chce naplnit plán Schwaba a chce zavést digitální rubl

DoporučenéRusko chce naplnit plán Schwaba a chce zavést digitální rubl

Přechod na digitální měnu a ukončení hotovostí je jednou z hlavních plánů Světového ekonomického fóra pod vedením Klause Schwaba. Pozitiva, která udávají nejsou ničím zajímavá. Zajímavá jsou však rizika, na která poukazují kritici. Pokud se zruší hotovost a peníze budou vydávat jen centrální banky, ty si mohou s takovou měnou nakládat, jak chtějí. Bez sebemenšího problému mohou zmrazit (rozuměj ukrást) peníze neposlušným občanům. V současnosti by vás museli prohledat doma a peníze si můžete zakopat i do země 🙂a nemusí je najít. S příchodem digitální měny se toto už nemůže stát a peníze vám vezmou bez sebemenšího problému. A kdo může být zlobivý občan? Politická opozice, kritik, neočkovaný…

Klíčové poznatky o digitální měně z agendy v Davosu

K bezhotovosti je třeba chytrý telefon nebo tablet. Jaká náhoda, že právě teď rozdávají starým lidem tablety. Ti drží množství peněz v hotovosti a bez jejich počitaové gramotnosti je problém zavést digitální měny.
Tablety zdarma může obdržet 170 tisíc seniorů. Remišová ohlásila, kdy odstartují pilot

Oznámení Ruska o plánech přechodu na digitální rubl:
Digitální rubl: proč je to nutné a jaký je rozdíl od bezhotovostní a kryptoměny? – Geek Tech Online

Rusko očekává spuštění prototypu digitálního rublu na začátku roku 2022

Rusko se připojilo k agendě 2030 a Zelené dohodě (green deal)

V roce 2021 se konala mezinárodní klimatická konference (když se svět očkoval a lidé bojovali za své svobody, proti povinnému očkování). Tato klimatická konference se označuje také zkratkou COP26. Rusko a její představitelé se přidali k západním státům. Putin podepsal závazek, že do roku 2060 dosáhnou cíle 0 uhlíkových emisí.
Čeho dosáhlo Rusko na COP26? – The Moscow Times

Rusko to myslí vážně se „zeleným plánem“ dokázala velikost delegace. Až 312 nejvyšších představitelů důležitých odvětví v Rusku se zúčastnilo konference. Podstatně více než Spojené státy. Ruský vládní portál na své stránce říká, že se připojuje spolu s Činou k agendě 2030. Plán chtějí rychle naplnit. Součástí je i boj s koronavirem, pomoc s vakcínami, digitalní ekonomika (bezhotovostní společnost, digitální rubl).
Zdroj1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště