counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Satanovo nejvelkolepější dílo se nazývá QFS – Kvantový finanční systém

DoporučenéSatanovo nejvelkolepější dílo se nazývá QFS - Kvantový finanční systém

Nevím nebo souhlasím se vším, co se říká, ale toto je velmi dobrá perspektiva. Ačkoli existují náboženské odkazy, myslím, že to není náboženská diskuse. Obecná diskuse je správná.

…Pravidla kabaly
Lucifer a jeho armády musí fungovat v rámci specifického souboru pravidel.
Toto je velmi důležité.
Pravidla jsou souborem duchovních principů, které musí dodržovat, aby jim bylo umožněno existovat. Pokud nebudou bedlivě následovat tyto dobročinné duchovní principy a síly, nemohou dosáhnout svých cílů.
Jinými slovy, pokud jim nedáme svolení, nemohou dosáhnout toho, co si předsevzali.
…Myšlenka celosvětového čipu RFID, který je násilně implantován do každého jednotlivého člověka, se neřídí zákony, kterými se musí řídit temná kabala.

A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch,
aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.
To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.
– Zjevení Janovo 14:16-18

…První šelma, nazývaná také šelma z moře, je ta, která je spojena se systémem Antikrista (je myšleno MOŘE LIDÍ/velké množství – pravděpodobně Amerika, nebo Čína). Toto je systém, ve kterém žijeme stovky let. Je to všem známý systém útlaku, strachu, dluhů a otroctví.
Ale není to toto zvíře, které dává znamení.
Druhé zvíře, zvíře země, systém falešných proroků, který se také nazývá Aliance, je ten, který dává znamení. Toto zvíře je systémem, který lidem představuje naději, bohatství a moc.

…Ale vyhození termínu „mark of the best“ kvůli čipovým implantátům RFID zcela zlevňuje MASIVNÍ a celosvětovou událost, která se stane skutečnou známkou.
Skutečná známka bude založena na biblické pravdě a skutečných historických událostech vedoucích k celosvětovému resetu kvantové měny.

…NESARA a GESARA vytvoří zcela nový systém celosvětové měny, který je plně transparentní, krytý zlatem, neřídí se bankéři a běží na blockchainu , nehacknutelném účetnictví řízené účetní knihou o každé transakci, která kdy byla provedena. To nabízí plnou transparentnost a soukromí a je 100% sledovatelné.

…Lidé ve Spojených státech jsou nejvíce ohroženi tím, že podepsali tuto přísahu a přijali tyto finanční prostředky, což je znamení šelmyTi v USA budou první a pravděpodobně si neuvědomí, že během několika dní nebo týdnů poté, co to přijmou, bude celý svět na úplně stejném systému.

Zdroj: 1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště