counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Sionské protokoly ve zkratce, ani vaše vlády nejsou zdaleka to, co si myslíte

Ze světaSionské protokoly ve zkratce, ani vaše vlády nejsou zdaleka to, co si myslíte

Ilumináti a svobodní zednáři jsou organizace, které byly založeny již dlouho. Většina jejích členů jsou intelektuálové a někteří členové nejsou známí kvůli údajnému utajení některých z těchto organizací. Je však známo, že jak Ilumináti, tak svobodní zednáři měli podíl na vědě a politice.

Ilumináti

Ilumináti se nazývají skupiny tajných společností, které byly založeny v Evropě během éry osvícenství v 18. století. Slovo Ilumináti znamená „osvícený“ a většina jeho členů má skvělý intelekt. Kolem této organizace se objevilo mnoho fám, protože mnoho informací je skryto před nečleny. Bylo řečeno, že Ilumináti pracují na stínech, aby rozvířili světovou politiku, od té doby až do současnosti.

Svobodní zednáři

Svobodní zednáři jsou členy bratrstva zvaného Svobodné zednářství a existují asi od 16. století. Svobodní zednáři patří k řadě Velkých lóží a jsou na sobě nezávislí. Zednáři by měli podporovat jeho přesvědčení, jako jsou principy „bratrské lásky, úlevy a pravdy“ a že existuje Nejvyšší Bytost, ale každý člen má svobodu zvolit si své náboženství.

Jaký je rozdíl mezi ilumináty a svobodnými zednáři

Ilumináti i svobodné zednářství jsou organizace složené z volnomyšlenkářů a intelektuálních jednotlivců. Jsou si svým způsobem podobní, protože oba začínali jako tajné skupiny, ale mají různá přesvědčení a cíle. Členové Iluminátů jsou spíše „levicovou“ skupinou, protože se věřilo, že jejím cílem je vytvořit Nový světový řád při práci v zákulisí, zatímco cílem Svobodných zednářů je podporovat čest a rytířství mezi svými členy. Ilumináti jsou tajná společnost s nejasnou existencí, zatímco svobodní zednáři jsou již známí a provádějí charitativní práce po celém světě.

Ilumináti a svobodní zednáři vzešli z potřeby sdílet myšlenky mezi sebou beze strachu z odplaty. Tyto dvě skupiny jsou společnosti s tajemstvím, a to je dělá tajemnými a slavnými.

v dopise:

● Ilumináti jsou skupiny tajné společnosti založené v Evropě v roce 1700 se členy nazývanými „osvícení“ a svobodní zednáři pocházejí z bratrstva zvaného Freemasonry.

● Svobodní zednáři zastávají víru v Nejvyšší bytosti, morálku a rytířství, zatímco Ilumináti mají za cíl vytvořit Nový světový řád.

● Ilumináti i svobodní zednáři patří ke skupinám s tajemstvím.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště