counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Světové ekonomické fórum (WEF) nakazuje novinářům, aby přestali odhalovat tajné programy

OdhaleníSvětové ekonomické fórum (WEF) nakazuje novinářům, aby přestali odhalovat tajné programy

Adrian Monck, výkonný ředitel WEF, také kritizoval politiky, kteří zpochybňovali politické návrhy globalistického orgánu, zejména v Kanadě, kde od začátku pandemie zuří národní debata o rostoucí kontrole WEF nad světem a roli, kterou WEF hraje. v energetické krizi.

Podle Moncka každý, kdo zpochybňuje cokoliv, co WEF říká nebo dělá, chrlí dezinformace.

„Bohužel, Kanada byla jedním z těch míst, kde… existuje zranitelnost vůči dezinformacím.“ Je to otevřená společnost. A…ten konkrétní proud dezinformací se dostal do hlavního proudu,“ řekl Monck v sobotním rozhovoru pro The House CBC Radio.

„Kanada by teď měla mluvit o spoustě věcí.“ Nemělo by se ve skutečnosti mluvit o Světovém ekonomickém fóru se sídlem zde v Ženevě.

Až na to, že Světové ekonomické fórum sídlící v Ženevě tahá za loutky v kanadském parlamentu. Klaus Schwab se svými Mladými globálními vůdci, včetně premiéra a místopředsedy vlády, chlubil „proniknutím“ do kanadské vlády. Proč by tedy Kanaďané neměli mluvit o svých skutečných vůdcích tam na WEF v Ženevě ve Švýcarsku?

Monck dále tvrdil, že termín „Velký reset“ je ve skutečnosti jen neškodným bodem řeči vytvořeným během pandemie COVID, který si nezaslouží žádnou skutečnou pozornost. Řekl Catherine Cullenové, moderátorce The House na CBC Radio:

„Jedna z věcí, o které se naše organizace snaží, je říkat lidem: ‚Podívejte se dál než na jeden týden, tři měsíce a přemýšlejte o možná některé z dlouhodobějších věcí, které byste mohli dělat.‘ To bylo cílem velkého resetu v létě 2020.“

Samozřejmě, Monckův argument je sám o sobě dezinformací.

Sám zakladatel WEF Klaus Schwab se chlubil, že jeho organizace „pronikla do kabinetů“ mnoha vlád prostřednictvím svého programu Young Global Leaders, aby usnadnila politiku Velkého resetu – tato skutečnost sama o sobě stačí k zamítnutí Monckových stížností.

The Great Reset je mnohostranná iniciativa zaměřená na deindustrializaci rozvinutého světa, transformaci globálního potravinového systému postupným vyřazováním masa ve prospěch hmyzu, vývoj systému sociálního kreditního skóre v čínském stylu a přísnou kontrolu pohybu lidí, to vše ve jménu boj proti změně klimatu a zachování „demokracie“.

Uvědomil si, že lidé jsou moudří pro její agendu Great Reset, svolal WEF začátkem léta summit, který diskutoval o tom, jak „obnovit důvěru“ veřejnosti.

Byli také přistiženi, jak drhnou na internetu důkazy o svých plánech používat ovládání mysli u mas pomocí špičkové technologie zvukových vln. Bohužel pro WEF Klause Schwaba je internet navždy.

V roce 2018 publikovali článek s názvem „Kontrola mysli pomocí zvukových vln? Ptáme se vědce, jak to funguje.“ Samozřejmě to bylo smazáno z jejich stránek, ale díky Wayback Machine máme důkazy o jejich technokratické zkaženosti.

WEF také chce, abychom pili recyklované odpadní vody.

Šéf Agentury pro životní prostředí Spojeného království, který je úzce propojen se Světovým ekonomickým fórem, minulý týden oznámil, že obyčejní lidé musí být „méně hákliví“ na pití vody „od záchodu po kohoutek“ z čistíren odpadních vod.

Sir James Bevan, jehož názory již dříve šířil WEF, v článku The Times píše, že „pití recyklovaných odpadních vod je budoucností“.

Myšlenka recyklace toaletního odpadu pro lidskou spotřebu – kdysi říše dystopických sci-fi filmů – získává celosvětově na síle, protože WEF proniká do vlád.

Kanadský premiér Justin Trudeau a Nizozemsko pozorně sledovali agendu WEF Great Reset, konkrétně její návrh na snížení emisí dusíku omezením hnojiv, což mělo za následek masivní povstání farmářů.

Podobně francouzský prezident Emmanuel Macron minulý měsíc prohlásil „konec hojnosti“ pro občany uprostřed zpráv, že prudce rostoucí náklady na energii způsobené vládami napojenými na WEF v reakci na Ukrajinu by tuto zimu drasticky snížily schopnost lidí vytápět své domovy.

A pamatujte, země Srí Lanka se zhroutila poté, co si její vláda vynutila přijetí politik WEF, které se odrazily v jejím skóre Environmental Social Governance (ESG), což je pravděpodobně důvod, proč WEF nedávno smazal svůj článek chlubící se plánem přeměnit Srí Lanku v utopii. do roku 2025.

A nezapomeňte, jak říká mladá globální vedoucí Jacinda Ardernová, „vláda je vaším jediným zdrojem pravdy. Pokud to od nás neuslyšíte, není to pravda.“

Není divu, že lidé chápou agendu Velkého resetu. Lidé rádi říkají, že zažíváme velké probuzení. Myslím, že je vhodnější říci, že je to skvělé vzpomínání. Připomínáme, kdo jsme. Znovu získáváme naši božskou suverenitu a odmítáme otroctví agendy Velkého resetu.

Zdroj1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště