counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Světové velmoci spustili plán pro kontrolu a redukci populace na úroveň jedné miliardy – skutečně jde o vyvraždění přebytečných!

DoporučenéSvětové velmoci spustili plán pro kontrolu a redukci populace na úroveň jedné miliardy - skutečně jde o vyvraždění přebytečných!

Bývalý Malajský premiér o Novém světovém pořádku

Elity chtějí pozabíjet mnoho miliard lidí, nebo je vyhladovět k smrti, nebo zabránit jejich narození, aby se snížila lidnatost tohoto světa.

Na mezinárodní konferenci s názvem: „Nový světový řád, recept na válku, nebo mír, organizované Globální nadací Perdana v roce 2015 promluvil bývalý premiér Malajsie Dr. Mahatir Mohamed. Mimo jiné řekl, že Trans Pacifické partnerství, nebo TPPA, je strategie Nového světového řádu, mocného paktu lidí vedená USA, aby ovládaly světovou ekonomiku.

„Globalizace a bezmezný obchod jsou používány k nastolení jedné světové vlády.
V podstatě jde o světovou vládu. Měli bychom zrušit všechny státy, všechny národy, všechny hranice, ale místo toho bychom měli mít jednu světovou vládu.
A ta světová vláda budou určití lidé, elity, lidé, kteří jsou velmi bohatí, velmi inteligentní, mají velkou moc v mnoha ohledech. To jsou ti, kdo budou vládnout světu.
Nemluvilo se mnoho o demokracii, nebo výběru lídrů, místo toho zde má být tato vláda těchto elit, který budou diktovat jejich pravidla. Všem na tomto světě. A pro ty, kteří se jim odmítnou podvolit budou tresty.
A mír, který od nich dostaneme je mírem hřbitova! Protože je zde také záměr snížit počet lidí na tomto světě. V době, kdy byl Nový světový řád zformulován, populace tohoto světa byla jen 3 miliardy. Záměr ji bylo snížit jen na jednu miliardu.
Nyní je populace světa 7 miliard. Bude potřeba pozabíjet mnoho miliard lidí, nebo je vyhladovět k smrti, nebo zabránit jejich narození, aby se snížila lidnatost tohoto světa.“

Původní video vyrobil: endilluminati

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště