counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Vývoz obilí se zastavil; CDC podplácí korporátní média, aby šířila očkovací lži

Ze světaVývoz obilí se zastavil; CDC podplácí korporátní média, aby šířila očkovací lži

Maďarsko, jedna z nejbohatších zemí Evropy na obilí, s  okamžitou platností zastavuje veškerý vývoz obilí .

Jen několik hodin poté, co Rusko oznámilo zákaz vývozu hnojiv, Maďarsko tímto rozhodnutím svrhlo na svět bombu, od níž se očekává, že pošle již tak rekordně vysoké ceny pšenice ještě výš.

Zero Hedge varuje, že celý svět by nyní měl očekávat, že se ceny pšenice během několika příštích týdnů zdvojnásobí, protože bude jasnější, co se vlastně děje s globální zásobou potravin.

„Náš návrh: kupte si mouku, rýži, ječmen a jakékoli další obilí, které můžete hned, místo toho, abyste čekali měsíc, než si je koupíte, protože musíte,“ napsali jeho redaktoři.

Turecko, Egypt a Tunisko jsou při dovozu pšenice téměř zcela závislé na Rusku a Ukrajině. Ukazuje se, že jak Rusko, tak Ukrajina zatím také omezují export obilí .

Někteří očekávají, že se v severní Africe objeví potravinová krize ve stylu arabského jara, pokud nebude vyřešena rusko-ukrajinská krize.

Je důležité poznamenat, že vzhledem k tomu, že ruské protisankce odřízly hnojivo velké části světa, bude potravinová krize pravděpodobně všude .

„Co je ještě horší, zemní plyn je vyžadován ve výrobním procesu pro většinu dusíkatých/hnojivových produktů… takže nedávný nárůst evropských cen NatGas na rekordní maxima jen zhorší náklady na hnojiva z jakéhokoli zastavení z Ruska,“ varoval dále Zero Hedge .

„A vzhledem k tomu, že ceny pšenice jsou již na historických maximech, chystá se peklo nejen mezi producenty potravin, ale brzy i ve vašem místním obchodě s potravinami, jakmile si američtí spotřebitelé uvědomí, že ceny potravin se chystají zdvojnásobit, ztrojnásobit a ještě více. .“

Hrozí kolaps globálního potravinového systému?

To je přinejmenším vážná situace. Mnoho lidí, ne-li většina, si neuvědomuje, jak globalizace všeho vytvořila vzájemnou závislost, kde když jeden kus vypadne z místa, celá věc se zhroutí.

Hrstka východoevropských zemí spolu s Ruskem dodává velkou část obilí, energie a hnojiv, které zbytek světa potřebuje, aby přežil. A tento nejnovější bordel na Ukrajině v podstatě vytahuje zástrčku z dodavatelského řetězce všech těchto věcí.

Vzhledem k tomu, že celý svět je nyní věží Zenga, stačí vytáhnout několik bloků, aby se celá věc sundala. Nebo pokud jste obeznámeni s konceptem domečku z karet, považujte Rusko, Ukrajinu a Maďarsko za ty nižší karty, které celou věc drží.

„Dva roky mor, pak válka, pak hladomor,“ napsal někdo z Zero Hedge, mor je plandemie Wuhanského koronaviru (COVID-19) a válka a hladomor jsou tím, čemu nyní čelíme v souvislosti s rusko-ukrajinským debaklem.

„Je to, jako by se řídili nějakým scénářem.“ Divadlo války, divadlo soudů, divadlo politiky.“

„Scénář je Bible,“ odpověděl někdo jiný. „Říká vám, co přijde dál, a není to hezké.“

Pro pravý lid Boží odpověděl někdo jiný na druhou odpověď, bude to skvělé.

„Přemýšleli jste někdy nad tím, jak mohli všichni ti lidé podepisovat chválu, zatímco je lvi trhali na kusy? V tom je pravda, když je dovoleno zapustit kořeny.“

Jiná osoba jednoduše citovala Písmo z Římanům 8: „Neboť se domnívám, že utrpení této přítomné doby si nezaslouží srovnání se slávou, která se na nás zjeví. ‚A protož není již žádného odsouzení těm, kteříž jsou v Kristu Ježíši, totiž nechodícím podle těla, ale podle Ducha.‘

Římanům 8:1

Zdroj1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště