Prezident Miloš Zeman se obává „zeleného šílenství“. Greendeal může být pro společnost ničivější, než Grafen-19 (mediální „covid“)!

Český prezident Miloš Zeman obvinil z energetické krize „zelené šílenství“ a varoval, že zrušení aut se spalovacími motory agónii jen prodlouží.

Podle Zemana není hlavní příčinou krize válka na Ukrajině, ale „zelený fanatismus“, který způsobil, že evropské země jsou závislé na zdrojích energie, které nemohou uspokojit poptávku.

„Ať už se to jmenuje Green Deal nebo jakkoli jinak, obávám se. Ale já už tady nebudu, až zjistíme, kam nás to zelené šílenství zavede,“ řekl Zeman.

„Zrušení aut se spalovacími motory povede k nástupu daleko náročnější elektromobility. Největšími spotřebiteli elektřiny budou elektromobily s krátkým dojezdem a vysokou cenou,“ dodal.

Komentář zazněl uprostřed kontroverzí, které v České republice vyvolala nová vládní nařízení, jež nařizují školám, nemocnicím a domácnostem snížit teplotu až o šest stupňů Celsia, aby se ušetřila energie.

Majitelé domovů pro seniory si stěžovali, že staří lidé nemohou žít v prostředí o teplotě 20 °C, aniž by to ohrožovalo jejich zdraví.

„Není přípustné, aby staří lidé trávili 100 procent svého času v prostorách s teplotou 20 °C a nižší. Je životu nebezpečné koupat křehké seniory v místnosti vyhřáté na pouhých 20 °C, když rychle prochladnou,“ uvedla Daniela Lusková, viceprezidentka Asociace poskytovatelů sociálních služeb.

Mluvčí ministerstva zdravotnictví však trvá na tom, že nařízení byla přijata po konzultaci s odbornými vědeckými názory.

Podobná pravidla již byla prosazena v Německu, kde se omezuje teplota termostatů ve veřejných budovách na 19 °C, a ve Španělsku, kde se na vrcholu léta může v nebytových budovách nastavit teplota maximálně na 27 °C.

V květnu začala Itálie s příděly elektřiny na „podporu Ukrajiny“, přičemž ve veřejných budovách je zakázáno provozovat klimatizaci při teplotě nižší než 25 °C a vytápění při teplotě vyšší než 19 °C.

Jak jsme již dříve zdůraznili, španělská ministryně obrany Margarita Roblesová varovala, že Evropany čeká „zima plná utrpení“ v důsledku toho, že Rusko v mrazivých měsících zcela pozastaví dodávky plynu.

Jak dokumentujeme v níže uvedeném videu, katastrofální snaha o „čistou nulu“ částečně způsobila energetickou krizi, protože ponechala mnoho zemí závislých na zdrojích energie, které nejsou vhodné pro daný účel.

Zdroj1

Právě prohlížené

Diskuze

2 KOMENTÁŘE

  1. To snad není pravda. Je to smutná ukázka, co dělá z lidí strach. Někdo jim nařídí, aby mrzli, tak mrznou. To dělají jen otroci, svobodný člověk to nedělá. Neposlouchá idiotská nařízení.

    • Je potřeba vytvořit armádu rozhádaných kývačů, nikoliv uvažujících bytostí a především rozdělit společnost na ty „zodpovědné“ (zmanipulované v 1. linii) a druhou část označit za mutující super virus v lidské podobě, tedy ti bez slabomyslnosti zachovávající manipulativní režim, pomocí mediálního ovlivňování společnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Právě prohlížené

Společnost Blackrock se ke konfliktu vyjádřila slovy, že ukrajinská krize znamená konec globalizace, jak ji známe

Minulý týden ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že sankce...

300 let zednářské infiltrace

Bezprostředně po uzavření Druhého vatikánského koncilu v roce 1965...

GMO maso? Bill Gates nyní utrácí desítky milionů na genetickou modifikaci hospodářských zvířat!

Prostřednictvím programu nazvaného UKAid miliardářský eugenik Bill Gates nasměruje...

Novinky

Přejít k navigační liště