Zdá se, že toto proroctví koreluje s probíhající rusko-ukrajinskou válkou, během níž Putin vyvolal poplach ohledně „rostoucí hrozby jaderné války“.

Zdá se, že toto proroctví koreluje s probíhající rusko-ukrajinskou válkou, během níž Putin vyvolal poplach ohledně „rostoucí hrozby jaderné války“.

Baba Vanga, slavná slepá bulharská mystička, během svého života učinila několik chmurných předpovědí. Přestože jasnovidka zemřela v roce 1996, mnohá z jejích tvrzení se po její smrti překvapivě ukázala jako pravdivá.

Zatímco svět slaví nový rok, její předpovědi na rok 2023 se mohou lidstvu vrátit. Baba Vanga předvídal použití biologických zbraní v budoucnu a předpovídal, že rozvinutá země zaútočí pomocí biologických zbraní.

Podle The Mirror se zdá, že proroctví koreluje s pokračující rusko-ukrajinskou válkou, během níž Putin vyvolal poplach ohledně „rostoucí hrozby jaderné války“.

Kromě toho jasnovidec předpověděl sluneční tsunami, které by mohlo potenciálně zničit magnetické pole Země, způsobit selhání komunikace a dokonce výpadky proudu.

Baba Vanga si také představovala mimozemskou invazi na Zemi a změnu zemské oběžné dráhy, což by mohlo drasticky ovlivnit klima planety. Předpověděla, že jadernou elektrárnou v Asii otřese výbuch, který povede k tvorbě toxických mraků a šíření vážných nemocí.

Baba Vanga také předpověděla, že výbuchem by mohly být zasaženy další země kvůli šíření vážných nemocí, protože toxické mraky naplňují vzduch. The Mirror uvedl, že potenciální jaderná katastrofa v jaderné elektrárně Zaporizhzhya (ZNPP) se očekává kvůli pokračující válce s Ruskem.

Slepá bulharská mystička za svého života také tvrdila, že přirozené porody se stanou minulostí a že novorozenci se nyní budou pěstovat v laboratořích.

Nedávno filmař a vědecký komunikátor jménem Hashem Al-Ghaili zveřejnil koncepční video zařízení pro umělou dělohu s názvem Ectolife.

Kdo byla Baba Vanga?

Během svého života dostala přezdívku ‚Nostradamus z Balkánu‘ za to, že dělala bizarní tvrzení. Baba Vanga, která ztratila zrak ve věku 12 let během masivní bouře, tvrdila, že dostala od Boha extrémně vzácný dar vidět do budoucnosti.

Její tvrzení o rozpadu Sovětského svazu, smrti princezny Diany a katastrofě v Černobylu se nakonec stala pravdivou. Věří se, že splnila 85 procent svých předpovědí. Je zvláštní, že Baba Vanga správně předpověděla dokonce i teroristický útok z 11. září a brexit.

„Svět bude trpět mnoha katastrofami a velkými katastrofami. Vědomí lidí se změní. Přijdou těžké časy. Lidé budou rozděleni svou vírou. Jsme svědky zničujících událostí, které změní osud a osud lidstva,“ stojí v jejích tvrzeních pro rok 2021.