5G záření nešíří žádné nákazy, ani nikdy izolovatelný „C.o.V. – ID“. Zesilování mikrovlnného záření, účinně oslabuje organismus a zamezuje okysličování krve

Expert na zbraně Mark Steele varoval veřejnost, že 5G je zbraňový systém určený k zabíjení lidí, který se tváří jako neškodná pokročilá technologie pro lepší komunikaci a rychlejší stahování dat.

Dodatek: C. o. V. – ID je označení pro „Certificate of Vaccination ID“. 5G věže se všude po světě nadále hromadně likvidují. Velké organizace, technologicické korporace s armádou malých a snadno ovlivnitelných subjektů (bez možnosti volby) a placeny za další rozestavování a dokonce i maskování 5G věží, jako například komíny domů, stromů, nebo (nejen) kostelních věží..

Ve své odborné zprávě Steele uvedl, že 5G představuje ohavný zločin, pokud člověk pochopí motivy jeho nasazení.

Mikrovlny jsou elektromagnetické vlny o vlnové délce od 1 mm do 1 m, což odpovídá frekvenci 300 MHz až 300 GHz, jsou to pásma Ultra high frequency, Super high frequency a Extremely high frequency. Elektromagnetické vlny o vyšší frekvenci se nazývá decimilimetrové vlny, terahertzové záření nebo také paprsky T. Vlny delší vlnové délky jsou ultrakrátké vlny / Ultra high frequency a radiové vlny. Využívají se v mnoha odvětvích lidské činnosti; nejen k ohřevu potravin, ale například i k vysoušení knih či tkanin, obrábění materiálů, přenosu informací, radiolokaci, restaurování uměleckých děl, tavení skla, navigaci a v mnoha dalších. – Wikipedia

Steele již dříve působil jako svědek a poskytl vyjádření v několika soudních případech, v nichž odhalil nedostatek jakýchkoli věrohodných důkazů o tom, že síť 5G využívající světelné diody (LED) a plánované nervové připojení k síti 5G jsou bezpečné. Odhalil také nano-materiálové technologie, které se nacházejí ve vakcínách proti Wuhanskému „koronaviru“ (COVID-19).

Jeho úsilí se vyplatilo, protože soudce u soudu v Newcastlu prohlásil, že „o riziku 5G je třeba diskutovat“.

„Důkazy, které jsem soudu předložil, zmařily pokus místních úřadů a aktérů britského establishmentu umlčet mě před poskytnutím zveřejněných vědeckých důkazů o rizicích, která pro veřejnost a životní prostředí představuje městská radarová síť 5G, a o jejím konečném účelu,“ uvedl Steele.

Toto vítězství na poli právní bitvy vyvolalo reklamní bouři, která pomohla upozornit na skutečná rizika zavádění 5G po celém světě a také na naprostý nedostatek péče ze strany regulačních orgánů.

Steele si posteskl, že svět slepě následuje plány technokratické elity a vojensko-průmyslového a farmaceutického komplexu na likvidaci velkého počtu lidí v rámci populace po celém světě.

„Rozdělení vývoje zbraňových systémů sehrálo klíčovou roli v tom, že se v rámci regulačních orgánů a telekomunikačního průmyslu nepodařilo upozornit na skutečný účel a záměry těch, kteří řídí a financují zavádění 5G a biologicko-chemických zbraní maskovaných jako „vakcíny proti COVID-19″ pro plánovanou a řídicí síť zabíjení,“ řekl.

Steele vysvětluje souvislosti mezi vakcínami 5G a COVID-19

„Data o nežádoucích účincích vakcíny proti COVIDu lze interpretovat jako pokus o zničení lidstva, protože miliony občanů Severní Ameriky umírají a jsou poškozeni v rámci lékařského experimentu, který je v rozporu s Norimberským kodexem a Římským statutem Mezinárodního trestního tribunálu,“ uvedl Steele.

„Skutečnost, že údaje o nosičích vakcín byly vyrobeny v laboratořích pro výrobu biologicko-chemických zbraní, dokazuje, že se pouze maskují jako vakcíny, přičemž se objevující údaje o sterilizaci, špatném zdravotním stavu a úmrtích na celém Západě, což odhaluje jejich skutečný účel,“ řekl Steele.

Podle Steeleho má síť 5G schopnost cíleně získávat a napadat očkované díky nano-anténě z „vakcíny“ proti COVIDu-19. Podle Steeleho je síť 5G schopna cíleně získávat a napadat očkované.

„Smrtící autonomní zbraňové systémy (Lethal Autonomous Weapons Systems / LAWS) potřebují sítě 5G k udržení své geopozice a navigaci k cíli,“ vysvětlil.

„Tyto zbraně se nemohou spoléhat na satelitní komunikaci kvůli možnosti, že nepříznivé povětrnostní jevy a zpoždění signálu naruší jejich signál, takže musí mít lokalizované 5G sítě pro prostředí městské zástavby, pro schopnost atentátů a pro ovládnutí bojiště v plánovaných válkách.“

Zdroj1

Právě prohlížené

Diskuze

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Právě prohlížené

Novinky

Přejít k navigační liště