Elon Musk, satanismus a nejúžasnější sen pro vlažné ve víře

Zlo si užívá světla reflektorů. Vždy předpovídá své plány a předvádí se světu. Slepý to nevidí. Zlo o sobě dává vědět, že obtěžuje ty, kteří ho vidí.

S tím, co bylo řečeno, pojďme se podívat na Elonův kostým Halloween 2022.

To je Baphomet na hrudi a obrácený kříž uprostřed okultního božstva/démona.

Miliardář (uctívač mamonu) „zachránce“ svobody projevu koupí Twitter a okamžitě zobrazí satanský symbol.

Opravdu, po pravdě, tyhle věci si nevymyslíš.

Halloween je založen na keltské tradici, kdy byli zlí duchové vyháněni z vesnic. Je to také čas ctít Svaté. Je to téměř přesný opak satanismu. Halloween je o zbavování se zla a uctívání mrtvých. Muskovo jednání je buď ignorance, nebo zlo a Musk není hloupý.

Je dobré se obléknout na Halloween. Něco jiného je ale utratit tisíce dolarů za extravagantní kostým, který přímo ctí Satana (Muskův kostým nese název „Ďáblův šampion“). Žádný rozumný člověk by nikdy nenosil převrácený kříž, ať už v žertu nebo ne (dostávám spojení se svatým Petrem s převráceným křížem, ale to je zřídkakdy záměr mimo Církev). Jak hrozné plivnutí do tváře Boha, popírat jeho milost a dělat si z toho legraci. Ale spojit to s Baphometem je ještě horší.

Tyto symboly jsou pro elity důležité. Pokud ne, doporučuji vám jít dolů do králičí nory Vigilant Citizen na symbolice. Musk to ví.

Musk ví, v jaké pozici je, ale přesto to udělal. To nám říká (kteří to vidí) skutečný záměr za tím vším.

Je opravdu ohromující, jak se tolik disidentů dá tak snadno ovlivnit jistými benevolentními činy. Tulsi Gabbard a Rogan také přicházejí na mysl. V případě Elona máme autentického transhumanistu, jehož celé podnikání je zaměřeno na „změnu klimatu“, který otevřeně podporuje jednu světovou vládu a který se podílí na zaplnění celé noční oblohy sledovacími a zbraňovými satelity. Ale protože udělal jednu věc, která se některým lidem na naší straně líbí, mnozí z nás znovu pokleknou u oltáře samozvaného šampiona ďábla (poznámka: rozhodně nepodporuji exodus zpět na Twitter).

Twitter sám o sobě také nestojí. Koho zajímají sledující, lajky, zaškrtnutí nebo jiné sociální potvrzení ze žumpy levičáků? Lidé jsou opravdu zvláštnosti, tak ochotní podstoupit duševní muka jen pro pocit důležitosti. Musk to může mít. Ale nebudu oslavovat, že to vzal.

Moje poslední dva články o Muskovi už pokryly mé myšlenky na něj. V Elon Musk a Twitter: Not A Dissident Ideal jsem uvedl:

Vím, že mnoho našich přátel na pravé straně politické uličky má k Muskovi blízko. Tento optimismus pro něj ale nesdílím. Budu první, kdo připustí, že doufám, že se v tomto předpokladu mýlím.

[…]

Jen velmi málo o tomto příběhu považuji za pozitivní vývoj pro disidenta. Je to jen další důkaz zkaženosti našeho systému, který uctívá bezcenný dolar a muže, kteří dostávají ty nejbezcennější dolary.

Pokud by Musk skutečně chtěl pomoci „svobodě projevu“ a nacionalistickým hnutím, investoval by tyto miliardy do Gab, Minds, soukromí Crypto a souvisejících paralelních alternativ. Neinvestovat do upadající, kontrolované úlové mysli, která už většinu z nás odstranila. Ale nikdy by to neudělal, protože pak by se ostatní izolovaní členové třídy zaměřovali přímo na něj. On to ví a my to víme. Místo toho tedy oživuje ohradu pro ovce, aby nás všechny přitáhl zpět, což nepochybně způsobí pokles v používání decentralizovaných (nebo alespoň ne izolovaných alternativ vlastněných třídou). Alternativy, které vlastně potřebujeme k vítězství.

Buďte opatrní s touto zprávou, je vše, co žádám. Nenechte se chytit do humbuku, aniž byste nejprve pořádně zvážili důsledky těchto typů akcí izolované třídy. Dokonce i ti, kteří vypadají jako přátelé, takoví vždy nejsou. Totéž platí pro akce, které se nám zpočátku zdají být prospěšné.

A v Kdo to řekl nejlépe: Elon Musk nebo Světové ekonomické fórum? Šel jsem do postavy Muska více do hloubky. Sdílel jsem následující (vedle užitečného obrázku):

As a helpful tip for our newer dissidents: Never place your trust in a billionaire centralizer. Especially one that wants to merge you with a machine and place chips inside of you.

Na Muska jsem dokonce nepřímo zamířil ve svém článku Moronic Billionaires . I když jsem se o něm konkrétně nezmínil, téma trvá, protože je také miliardářem uctívajícím mamona. Všichni z finanční elity – v izolované třídě – jsou odpůrci dobra . Musí být, kvůli požadavku uctívání mamona, aby dosáhli svého postavení. V povaze obchodníků je prodat vše, včetně vlastní duše.

Vox také nedávno zveřejnil Muskovo jasné prohlášení:

Elon Musk se sklání před tím, komu slouží.

[Elon Musk se letos nenechal zkrotit jeho halloweenským duchem, když se stal generálním ředitelem třetí velké společnosti. Musk, čerstvě po dohodě o koupi Twitteru za 44 miliard dolarů, se objevil na červeném koberci v New Yorku v kostýmu „Ďáblova šampiona“ po boku své matky Maye Musk. Musk se v pondělí večer zúčastnil halloweenského rautu modelky Heidi Klum na Manhattanu v Lower East Side. AbracadabraNYC, obchod v New Yorku, který nabízí kostým online, ukazuje katalogovou cenu 7 500 $ za „obrněné“ červeno-černé oblečení.]

Nyní, pro lásku ke všemu, co je dobré, krásné a pravdivé, můžeme PROSÍM přestat být nadšeni každým zlým tvorem, který náhodou vykazuje známky toho, že jeho oddanost zlu může být o něco menší než 100 procent? Kolikrát musíme projít stejnou starou pitomou rutinou?

To není tak těžké. Zlo není dobré. A protože zlo má soupeřící frakce, ne vše, co stojí proti jedné zlé frakci, je dobré.

Vox má pravdu. Disidenti slaví pokaždé, když nám někdo, kdo nám ublížil, hodí kost do cesty, jen abychom zapomněli na to, co vlastně v zákulisí dělají/plánují.

Pro konspirační nádech na toto téma si přečtěte tuto infografiku Muskovy minulosti:

Zde je muž, který chce mikročipovat lidi, prosazuje centralizovanou digitální měnu, podvádí lidi falešnou „revolucí elektrických aut“, ošidil daňové poplatníky o miliony prostřednictvím vládních dotací na změnu klimatu, vytvořil zkorumpovanou společnost PayPal, touží po umělé inteligenci na každém rohu , silně prosazuje UBI, takže každý je závislý na vládě, podporuje čínské nároky na Tchaj-wan a hraje „neutrální“ kartu, takže ani jedna strana nevidí jeho skutečné záměry.

A teď tu máme Muska zobrazující doslovné satanské symboly. Skvělý doplněk.

Říká vám své záměry. Znovu a znovu. Musk už nemohl být jasnější.

Pokud to teď nevidíte, pravděpodobně nikdy neuvidíte.

Zdroj1

Právě prohlížené

Diskuze

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Právě prohlížené

Novinky

Přejít k navigační liště