GMO maso? Bill Gates nyní utrácí desítky milionů na genetickou modifikaci hospodářských zvířat!

Prostřednictvím programu nazvaného UKAid miliardářský eugenik Bill Gates nasměruje miliony do úsilí o genetickou modifikaci (GMO) světového dobytka, zejména v chudších zemích, protože Gates má fetiš, když se snaží zničit ty nejmenší z nás.

Gates tvrdí, že jeho úsilí spočívá především v pomoci většímu počtu zvířat přežít, aby děti v Africe a jižní Asii měly lepší přístup k masu, mléčným výrobkům a vejcím. Pravda je samozřejmě taková, že Gates chce  zničit  živá zvířata tím, že je geneticky přeprogramuje, čímž se jejich maso, vejce a mléčné výrobky stanou  toxickými  pro lidskou spotřebu.

Sám Gates by nikdy nesnědl GMO zvíře – ne, to jsou pro chudé lidi. A utrácí spoustu peněz, aby se to stalo.

The Exposé spekuluje, že Gates se také snaží zmocnit se všech zdrojů potravin pro nejchudší na světě, čímž spojuje tento nejnovější program UKAid s agendou „One Health“ Petera Daszaka, Jeffreyho Sachse a Tonyho Fauciho z EcoHealth Alliance.

One Health je program Center for Disease Control and Prevention (CDC) a Davosu, který umožňuje totální globalistické převzetí zemědělského managementu, včetně chovu dobytka a rostlin, stejně jako území, kde žijí divoká zvířata.

Gates je přímo zapojen do tohoto pokusu o převzetí, když v roce 2018 navštívil Skotsko, aby oznámil spuštění nového globálního programu „potravinové bezpečnosti“, který místní profesor popsal takto:

Není to jen o zemědělství a systémech zásobování potravinami, ale o politice, vládnutí, konfliktech, změnách životního prostředí – o tolika různých aspektech.

Bill Gates si myslí, že hospodářská zvířata potřebují chemickou podporu pomocí „vakcín nebo lepší genetiky“

Kromě toho, že Gates chce manipulovat s DNA hospodářských zvířat, je také odhodlaný jim vstříknout ještě více vakcín, aby jim dal „lepší genetiku“.

Podle Gatese(!) Bůh nedokázal poskytnout hospodářským zvířatům takovou úroveň genetické dokonalosti, jakou si Gates představuje, že může vytvořit pomocí léčiv a manipulací s DNA.

Gates Foundation spolupracuje s DFID [UK Department for International Development] na mnoha věcech, oznámil Gates.

A mezi nimi je práce, kterou společně děláme na hospodářských zvířatech a pomáháme zvířatům přežít buď pomocí vakcín nebo lepší genetiky.

V jednu chvíli Gates přislíbil 40 milionů dolarů na vytvoření „super krávy“, která podle něj může „ukončit světovou chudobu“. Různé mediální zdroje o tom informovaly, že se Gates pokoušel křížit dobytek, přičemž citoval následující:

„Dobytek je kouzelný.“ Výsledek můžete prodat a to jsou peníze na školné. Můžete si ponechat takový výsledek a to je diverzifikace stravy.“

Gates zatím nasměroval 182,4 milionu dolarů do programu nazvaného Globální aliance pro veterinární léčiva pro hospodářská zvířata (GALVmed), který se snaží využít světová hospodářská zvířata pro své snahy o očkování a úpravu DNA.

Jedním z do očí bijících důvodů, proč víme, že je to všechno fraška, je skutečnost, že Gates zůstává zarputilým zastáncem „rostlinných“ dietních režimů. Investoval do Beyond Meat a už nějakou dobu je součástí anti-masové „zelené“ agendy – a zároveň, jak nám bylo řečeno, obhajuje větší spotřebu masa pro chudé lidi.

Ne, jediný druh masa, který Gates chce, aby jedli chudí lidé, je zkažené maso. To je to, na co směřují všechny tyto peníze: zničení celosvětové zásoby hospodářských zvířat chemikáliemi, takže už je pro běžného člověka nepoživatelný.

Jednou z teorií pro tlak na geneticky modifikované („GM“) formy života by mohlo být umožnění vlastnictví plodin a dobytka, uvádí The Exposé .

Další teorií pro GM formy života by mohla být ‚dezinfekce‘ planety, aby byla méně biodiverzitní a méně komplikovaná.

Zdroj1

Právě prohlížené

Diskuze

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Právě prohlížené

Umělá inteligence je obraz šelmy. Naléhavé! Neuctívejte umělou inteligenci, jedná se o obraz šelmy!

Umělá inteligence - obraz šelmy. Naléhavé. Upozornění od našeho Pána...

Adelaida de Carillo – svědectví o nebi a pekle

Toto video je hlavně určené ženám,které uvěřili v Ježíše Krista,ale nežijí pro Ježíše tak jak by měli ! Dávejte pozor,jak slyšíte ! Help us caption & translate this video! https://amara.org/v/fdDD/

Uctívání a klanění se k Panně Marii se Bohu příčí, je to modloslužba!

Kde se vzalo desatero? Od Boha ho dostal Mojžíš...

Novinky

Přejít k navigační liště