Lidská krátkozrakost ještě nikdy nebyla natolik cenná, aneb Bill Gates potřebuje další globální záminky pro trvalé zavedení „CoV-ID“ pasů a „CO2“ povolenek!

Miliardář Bill Gates varoval Austrálii, aby se připravila na „příští pandemii“, která může být způsobena člověkem a bude mnohem horší.

V Lowryho institutu v Sydney Gates řekl, že političtí vůdci musí odložit své neshody a spolupracovat na přípravě na další virus. Podle zakladatele Microsoftu covidová pandemie ukázala, že země mohou zlepšit svůj přístup a vzájemnou spoluprací.

Gates před zavedením vakcín chválil australská opatření proti šíření covidu. Režim v Austrálii byl charakteristický mimořádně přísnými restrikcemi. V zemi byla dlouhou dobu zavedena takzvaná politika zero-covid, včetně jakýchsi „koncentráků“ pro potenciálně nakažené.

Miliardáře potěšila zejména australská politika karantény. „V důsledku toho zůstala míra infekce nízká v prvním roce, kdy ještě nebyly žádné vakcíny.“ Je ironií, že po zavedení vakcín se počet „případů covidu“ v Austrálii prudce zvýšil.

Gates dále řekl, že k řešení budoucích pandemií je zapotřebí „stabilní mezinárodní řád.“ Podle něj bychom měli každých pět let pořádat pandemické cvičení na regionální i celostátní úrovni.

Řekl také, že vzestup Číny vnímá jako obrovskou vzpruhu pro svět. Gates o víkendu hovořil s australským premiérem Anthonym Albanesem o klimatických změnách, veřejném zdraví a energetice…

K uvedenému jen dodávám, že podle nových Mezinárodních zdravotních předpisů by měla mít WHO možnost vyhlásit i stav klimatické nouze, což je možná i důvodem, proč se v poslední době zabývá Gates stále častěji právě tématem údajných (ve skutečnosti zcela smyšlených) klimatických změn.

Poznámka:

Bill Gates je jakýsi génius v roli posla velmi špatných zpráv z dosazování nejzázračnějších (nejmanipulativnějších) „záchranných řešení“. Navíc se bavíme o řešeních, která jsou protlačena pouze již zmíněnou manipualcí a ohromným mediálním tlakem, kde v tomto prorážení mentálních zábran pomáhají značné sumy, rádoby filantropů – filantropů pracující pro zájmy pedofilní globální elity, která přeci jen a pouze nevinně zachraňuje lidstvo. A to dalšími manipulacemi, omezováním a podlostí v podobě nikoliv chemtrails, ale záchranou jimi samotnými vykonstruovanými plány s předpřipravenou pohádkou o čemkoliv, co je potřeba vždy vše „zachránit“, „vylepšit“, či „přenastavit“!

Střezte se lživých proroků, kteří k vám přicházejí v rouchu ovčím, ale uvnitř jsou draví vlci.
Po jejich ovoci je poznáte. Což sklízejí z trní hrozny nebo z bodláčí fíky?
Tak každý dobrý strom dává dobré ovoce, ale špatný strom dává špatné ovoce.
Dobrý strom nemůže nést špatné ovoce a špatný strom nemůže nést dobré ovoce.
Každý strom, který nedává dobré ovoce, bude vyťat a hozen do ohně.
A tak je poznáte po jejich ovoci.
Matouš 7:15-20

-VYVOLÁNÍ STRACHU!

-Neboj, my jsme zároveň i tvými ZACHRÁNCI (opravdu to není zvláštní???) – tady je „lék“!

-A nyní jsi náš (nejen strachem) zmanipulovaný, velmi poslušný KONZUMENT, který kývá a přijímá!

Jestliže tedy nebude společnost správně zkoumat obě strany (což by nejednomu člověku zachránilo život), potom se právě ti krátkozrací utnou vlastní pýchou, kdy nechtěli slyšet, než jen to málo, co nazývali vším, ale zřejmě to byla jen jedna strana mince. Každá mince má dvě, neznalost neomlouvá. Věděli jste to sami moc dobře. Tečka!

Právě prohlížené

Diskuze

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Právě prohlížené

Novinky

Přejít k navigační liště