V G-20 zavádějí trvalý sanitární pas pro biometrické panely, které se již instalují na nádražích, letištích, v nemocnicích a ve všech veřejných centrech, abychom mohli být všichni digitálně skenováni, čteni a registrováni

Vše se děje tiše a v naplánovaném tempu. Zavírají nás, zatímco si toho nikdo nevšimne! Na obecnou reakci zbývá málo času.

Jakmile jsou dohody podepsány, stávají se závazným zákonem a jsou implementovány; V tu chvíli bezpečnostní složky a orgány státu zajistí, aby žádný občan nemohl uniknout.
Pak bude pozdě, až si to mnozí uvědomí.

Oheň se zapaluje pod kotlem s vodou, ve kterém všichni plaveme. Jak se tekutina zahřeje, budeme vařit.

Přestaňte se hádat a mluvit o mnoha návnadách, které na nás zkoušejí, aby nás rozptýlili. Situace je mimořádně vážná, hlavy států podepisují!

Cílem je totální a absolutní kontrola našich pohybů tak, aby každý, kdo nemá v těle vše v pořádku (vakcíny, dluhy, uhlíková stopa atd.), byl společensky mrtvý bez přístupu ke svým prostředkům a bez schopnost vstoupit do jakéhokoli zařízení nebo uprchnout.

Prodají nám to, jako by to bylo pro naše dobro, dobro planety, klimatu, zdraví nebo bezpečnosti; ale skutečností bude policejní stát, kde budou jednotlivci zbaveni své svobody.
Vyhnout se tomu může pouze jednomyslnost lidu, absence kolaborantů a absolutní neposlušnost. Probuďte kolem sebe co nejvíce lidí, protože je potřebujeme.

Pamatujte, že nic z toho nelze provést, pokud alespoň polovina populace nespolupracuje polykáním.

COP 27 Climate Summit, G-20 a NATO uzavírají pakty Agendy 2030, aby nastolily globální diktaturu zvanou Nový světový řád, která navždy změní lidstvo.

Příliš mnoho lidí pokračuje ve svém životě, aniž by dbalo na varování, která mnozí z nás dávají. Absolutně nikdo, kdo vyšetřuje minimálně a není spoluviníkem, nesouhlasí s tím, co vám říkám.

Můžeme je přimět, aby operaci přerušili, pouze pokud zjistí masivní nesouhlas.
Jeho prioritou je zničení Evropy a Španělsko je pilotní projekt, který řídí agenti do roku 2030.

Blíží se závěrečná bitva, jak jsem oznámil před měsíci, a stále potřebujeme probudit miliony.

Zítra je pozdě, pomozte přímému povstání tím, že budete informovat svou rodinu a přátele o tom, co přijde.

Neskrývají to, vstoupí do sítě těchto zlověstných událostí a je to tam. Stejně jako když jsem vám poprvé četl příbalové letáky falešných vakcín, i tam bylo vše, bod po bodu.
Každou chvíli nás, tak či onak, umlčí, ty z nás, kteří vedeme válku, tak nám Bůh pomáhej, protože budeme izolovaní a vytí do větru.

Budeme bojovat v ulicích, budeme bojovat na plážích, my, my jsme málo a šťastní; pokrývající Shakespeara.

Žádný nespravedlivý zákon však neuspěje bez pomoci pokorných, nebo pokud se nám nechce jej podřídit. Ty biometrické panely nemusí dlouho vydržet, nějaký šílenec je může rozbít, neobhajujeme násilí, leda v sebeobraně.

Zírání nepřichází v úvahu, koštětem, perem nebo vlastníma rukama se musíme postavit tomuto útoku na lidi, kteří mají v úmyslu popravit hrstku filantropofágních obchodníků, jejichž jména už známe. Lidé tak nešťastní, že jediné, co mají, jsou peníze.

Jejich hlavní zbraní je nevědomost lidí, kteří věří, že se to nestane; To je místo, kde vstupujete vy a já, ti stejní, kteří porazili falešné vakcíny, které už skoro nikdo nepíchá. Proto utíkají, proto spěchají, probuďme co nejvíce, je to naše jediná možnost. Hodně štěstí tam venku.

Fernando Lopez M.

Právě prohlížené

Diskuze

4 KOMENTÁŘE

 1. Kdo nebude společensky mrtvý, ten bude ve společenství otroků. Ne, nebude to společnost svobodných lidí, ale otroků, kterým bude diktováno, co si mají koupit, kdy, kde mají pracovat, čím se mají živit, co si mají myslet, jak se mají chovat… Prostě budou jako naprogramovaní roboti, budou loutky, které jsou ovládány a neustále sledovány. Tomu se také říká digitální koncentrák. I tito otroci budou mít vyhrazený okruh, kde se smějí pohybovat a mimo tento okruh budou potřebovat povolení. Povolení třeba i na to, zda smějí navštívit členy své rodiny, kteří bydlí mimo okruh, zda smějí chodit do práce mimo svůj okruh… Budou také žít v ustavičném strachu, že pokud nebudou dostatečně jásat nad tímto hnusem, bude jim vynulován jejich bankovní účet. To opravdu není o co stát. Je třeba tomu zabránit. Pokud se nepodaří, tak zbývá jen zázrak. Ty se skutečně dějí, jen je třeba obrátit se k Bohu, poslouchat Ho, věřit Mu, modlit se. Jít těsně s Ním a tedy být v Jeho systému. Bůh je všemocný, má dost moci na to, aby se dokázal postarat o ty, kteří Mu slouží a ochránil je. To je reálné.

  Myšlenka, že aspoň polovina lidstva pochopí situaci, je utopie. Stačí se podívat, na současnost. Padáme do bídy, hrozí nám válka a kolik z nás proti tomu protestuje? Většina mlčí. Doba covidového podvodu a šikany nás vycvičila. Mnozí z nás byli poslušní, báli se.

  • Úžasný návod, jak se klanět šelmě – být součástí jejího systému a využívat ho (klanění se šelmě)!

   BIBLE na tohle má jasnou a bohužel jednosměrnou odpověď:

   Bylo jí dáno dělat znamení ke cti první šelmy a svádět jimi obyvatele země; rozkazuje obyvatelům země, aby postavili sochu té šelmě, která byla smrtelně zraněna mečem, a přece zůstala naživu.
   Je jí dáno, aby do sochy té šelmy vdechla život, takže ta socha mluvila a vydala rozkaz, že zemřou všichni, kdo před ní nepokleknou.
   A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch,
   aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.
   To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.

   – Zjevení Janovo 13

   Bill Gates má patent na digitální kryptoměnu, která má těmito bezbožníky nahradit (prvně dematerializovat) současnou hotovost – mince, bankovky. Číslo patentu je: 060606

   Trojúhelník má trojici 60° úhlů, tedy 60, 60, 60.

   To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.

   – Zjevení Janovo 13, 18

 2. Dobry den.Chtel bych se zeptat na zdroj. Velice zajimavy clanek. Odkud mate tyhle informace. Hledal jsem to na netu a nemuzu takovej text nikde najit. Dekuji.

  • Zdroj nebyl nalezen, jedině autor v zápatí článku.
   Jde o to, že vakcinace proti (neexistujícímu – mediálně vyšvihnutému děsu) čemusi v podobě rádoby zabijáckého viru obsahuje grafen! Grafen je vodivý a je i magnetický, proto existuje stránka Hrdninovesteckou.cz – na stránce je sekce „magnet“. A to je to oč tu běží – je to nano čip podávaný injekcí, to je skutečně celé. Na letišti procházíte indikátorem železných věcí, to zaznamená i grafen – zjistí to tedy, jestli je člověk „očkován“. Blik? A totalita je na světě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Právě prohlížené

Lukáš Kovanda: Digitální měna je cesta k elektronickému nevolnictví – poslední krok NWO!

Je důležité říct, že kdo ovládá peněženky lidí, nepotřebuje...

Vatikán v Davosu: „Církev“ realizuje plány Velkého resetu

Celý summit WEF, který skončil ve čtvrtek, probíhal ve...

Marek 1:1–45

https://www.youtube.com/watch?v=IOVc528ZeP4&list=PLcJVIuhI8isLmtxFpOtLTJe8V0Wt6SVkz

Novinky

Přejít k navigační liště