Světové ekonomické fórum nedávno spustilo novou kontroverzní iniciativu, ve které se postaví aktivisté za práva zvířat ve zbrani.
Světové ekonomické fórum nyní vyzývá k zabití milionů koček a psů na celém světě ve snaze snížit „uhlíkový otisk“, který vytvářejí v důsledku jídla masa.
WEF, který nařídil mainstreamovým médiím, aby začali prosazovat tento příběh, chce zavést mezinárodní politiku, která by od většiny majitelů domácích zvířat vyžadovala eutanazii svých zvířat.

CNN, která je vždy v popředí při prosazování globalistické agendy, začala nabádat své diváky, aby ve snaze bojovat proti klimatickým změnám vyhladověli své domácí mazlíčky.
CNN nedávno na své webové stránce zveřejnila článek s názvem „Naši domácí mazlíčci jsou součástí klimatického problému. Tyto tipy vám mohou pomoci minimalizovat jejich uhlíkové otisky“. Liberální sadisti v CNN v článku tvrdí, že strava mnoha domácích mazlíčků s vysokým obsahem masa způsobuje uvolňování plynů oteplujících planetu do atmosféry.

Odpovědní majitelé domácích zvířat by měli vyměnit svého nejlepšího přítele za želvu pro planetu. „Hadi, želvy a plazi mohou mít skutečně malý vliv,“ tvrdí CNN.
CNN vysvětluje, že vaše kočička a kotě budou muset žrát broučky stejně jako vy, za předpokladu, že vám Klaus Schwab v budoucnu dovolí je vůbec chovat.

Bloomberg, další hlásný trubek globální elity, ve stejnou dobu naskočil do rozjetého vlaku a vyzval majitele domácích zvířat, aby nechali své mazlíčky zemřít v boji proti inflaci.
Hollywoodská celebrita Emma Thompson zašla ještě dál a řekla majitelům domácích zvířat, aby jedli své domácí mazlíčky, aby přežili takzvanou klimatickou krizi.

Navrhovaná politika se setkala s pobouřením skupin za práva zvířat a majitelů domácích zvířat, kteří tvrdí, že je neetická a zbytečná. Mnozí se také obávají nedostatku konzultací s majiteli domácích zvířat před přijetím takového drastického rozhodnutí.

Navzdory odporu WEF tvrdí, že toto opatření je nezbytné, protože se domnívá, že snížení počtu domácích zvířat na celém světě pomůže snížit globální oteplování a další environmentální problémy způsobené přelidněním. Tvrdí také, že politika pomůže snížit týrání zvířat, protože zajistí, aby žádné domácí zvíře nebylo vystaveno zanedbávání nebo špatnému zacházení.

WEF se také dostal pod palbu pro nedostatek transparentnosti v tom, jak byla tato iniciativa navržena a vyvinuta. Organizace zatím neposkytla žádné důkazy, které by naznačovaly, že eutanazie domácích zvířat bude mít pozitivní vliv na životní prostředí nebo bude bojovat proti týrání zvířat.

Pokud však v poslední době věnujete pozornost politice WEF, uvědomíte si, že ve skutečnosti nejde o záchranu světa. Všechny politiky WEF mají jedno společné: dehumanizují nás, degradují nás a zesměšňují nás. Jsou navrženy tak, aby vzali všechny radosti života a způsobily maximální bolest.

Kampaň s cílem přimět lidstvo vzdát se masa a živit se brouky a cvrčky je dobrým příkladem. Zasvěcenec WEF ve skutečnosti přiznal, že jde o „rozdrcení lidské duše“.
Proč by měli mít rolníci povoleno zvířecí společenství v hrozící dystopii jako způsob, jak se vyrovnat s beznadějí a odcizením, které vysává duši? K tomu jsou „neúčinná a potenciálně škodlivá“ psychiatrická antidepresiva, hloupé.
Potom je zde pud vylidňování, který byl dlouho konspirační teorií, ale nyní je zcela otevřen. Už se to ani nesnaží udržet v tajnosti.

Podle těchto dvou postav WEF jsou všechny náboženské skupiny proti Světovému ekonomickému fóru, protože náboženství chtějí „více duší“ a WEF „chce méně na planetě“.

V jakém bodě se zastavíme a řekneme „dost“? Kolikrát musí Světové ekonomické fórum vyhlásit své zlověstné úmysly, než se svět zastaví a vyslechne?

Pravá ruka Klause Schwaba Yuval Noah Harari, který v minulosti mluvil nahlas i tu tichou část, a minulý týden přiznal to, co mnozí lidé už dlouho tušili.

Podle Harariho, který propagoval svou novou knihu, je velkou politickou otázkou 21. století: „K čemu potřebujeme tolik lidí?

A není to ani poprvé, co Yuval Noah Harari nechal ujít své plány pro lidstvo. Nedávno prohlásil, že WEF považuje velkou většinu lidské populace za zastaralou, zbytečnou a nadbytečnou.

Poradce WEF zhodnotil rozšířenou úzkost mezi „obyčejnými lidmi“ jako kořen ze strachu, že zůstaneme „zaostaní“ v budoucnosti řízené „inteligentními lidmi“.

Podle Harariho, který promluvil jménem elit a potvrdil, že „převážnou většinu z vás prostě nepotřebujeme, jsou takové obavy oprávněné“.

Samozřejmě, mainstream byl kooptován Světovým ekonomickým fórem a pokusí se vás zrušit, pokud si troufáte mluvit rozumně o některém z těchto problémů. Podle hlavního proudu v roce 2020 je obezita zdravá. Vakcíny nezpůsobují, že se lidé převracejí a umírají. A potrat je láska.

George Orwell nás před těmito časy varoval.