Světová zdravotnická organizace (WHO) nedávno na své Twitterové stránce zveřejnila video, které v podstatě označuje neočkované lidi za vrahy.

Klip představuje nechvalně známého Dr. Petera Hoteze, který prohlašuje, že „aktivismus proti očkování“ je „agrese proti vědě“. Hotez také uvedl, že ti, kteří konkrétně odmítají „vakcíny“ proti covidu, jsou téměř jistě politicky „krajní pravice“.

Jakkoli jsou tato prohlášení děsivá, Hotez skutečně vyšel z míry, když kategorizoval neočkované jako „hlavní zabijáckou sílu na celém světě“. Jinými slovy Hotez říká, že život jako neočkovaný člověk je zodpovědný za smrt ostatních, kteří jsou většinou očkovaní.

Pokud vakcíny skutečně fungují tak, jak Hotez a další tvrdí, že ano, pak by neočkovaní byli hrozbou pro nikoho jiného než pro ně samotné. Skutečnost, že pobodaní lidé umírají, když neočkovaní lidé neumírají, jen dokazuje, že převládajícím očkovacím dogmatem je pověrčivá pseudověda.

To, že WHO podporuje tento druh myšlení, je znepokojivé, ale vůbec nepřekvapivé. Koneckonců, pobočka Organizace spojených národů (OSN) byla podezřele zapojena do výzkumu biologických zbraní těsně před rozpoutáním covidu. Byla to jen náhoda? Asi ne.

Hotez říká, že nenechat se očkovat je smrtelnější než násilí se zbraněmi, terorismus, kybernetické útoky a šíření jaderných zbraní
Mějte na paměti, že je nyní široce chápáno, dokonce i těmi, kteří stříleli a nyní toho litují, že zranění a úmrtí způsobená bodnutím jsou prominentní a bolestně zřejmá pro každého, kdo má oči a pracující mozek.

WHO to ignorovala ve svém neslyšícím zveřejnění Hotezových prohlášení, která představují facku do tváře každé osobě a rodině, která čelila zraněním a úmrtím souvisejícím s covidem.

Hotez a jeho kolegové odmítají uznat, že injekce covid jsou smrtící. Jinými slovy, odmítá přijmout skutečnost, že skutečnou hlavní smrtící silou v dnešním světě jsou tyto injekce.

Nedávno zveřejněná švýcarská studie upozornila na některé vědecké poznatky, které za tím stojí, když zjistila, že lidé, kteří užívají vpichy covidem, mají zvýšené hladiny troponinu, což je jasná známka poškození srdce.

To by vysvětlovalo, proč nyní miliony plně pobodaných lidí mají myokarditidu nebo nějaký jiný srdeční problém, který před zahájením operace Warp Speed ​​na konci roku 2020 neexistoval.

Další skupina vědců zjistila, že podstoupení covidového „posilovacího“ očkování dále zvyšuje riziko komplikací – jednou z nich je riziko „pozitivního“ testování na covid a onemocnět.

Jaký má smysl nechat se zastřelit kvůli covidu, když samotné výstřely způsobí covid? Hotez a jemu podobní nikdy neodpovídají na tyto jednoduché a důležité otázky. Místo toho osočují ty, kteří se chytře vyhýbají zastřelení navzdory jeho vyprávění.

“Je to vražedná síla,” prohlásil Hotez otevřeně. “Antivěda nyní zabíjí více lidí než věci jako násilí se zbraněmi, globální terorismus, šíření jaderných zbraní nebo kybernetické útoky.”

Čtete správně: Hotez ve skutečnosti věří, že ponechání přirozeného imunitního systému na pokoji je pro ostatní větší hrozbou, než když je zastřelíte pistolí, terorizujete jejich rodiny, napadnete jejich počítače a telefony a spustíte jaderný útok.

Hotez je zjevně vyšinutý, což tady chytré lidi nepřekvapuje. Ale pamatujte si, že ve skutečnosti existují lidé, kteří sledují takové jako Hotez a každé slovo, které vyjde z jeho úst, protože je „vědec“ se slovem „doktor“ před jménem.

„Jsem zmatený z toho, jak lidé jako Hotez mohou předstírat, že mRNA vaxxes jsou prospěšné, když důkazy o jejich jedovatých vlastnostech mají všichni přímo ve tváři,“ napsal jeden komentátor, zmatený, že lidé jako Hotez skutečně existují a otevírají ústa bez jakýchkoliv sebevědomí své nehorázné hlouposti.