counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Zločinecká EU bude pro absolutní zotročení lidstva potřebovat kompletní zdravotní záznamy pro zavedení digitálního novověku. Politici i nadále brání z jejího vystoupení!

DoporučenéZločinecká EU bude pro absolutní zotročení lidstva potřebovat kompletní zdravotní záznamy pro zavedení digitálního novověku. Politici i nadále brání z jejího vystoupení!

To je dá se říct konec lékařského tajemství. Tedy mimo lékařů či úředníků ze zdravotních pojišťoven by měli mít k dispozici veškeré vaše zdravotní záznamy i úředníci v Bruselu. Je jisté, že podobné záznamy pak bude velmi jednoduché propojit s vaší digitální identitou. Ostatně, její součástí má být váš život až do posledních detailů.

Nebylo by ani nijak udivující, kdyby byly tyto informace poskytnuty WHO, neboť s nadřazenými kompetencemi, které tato globální organizace získá po schválení pandemické smlouvy, to nakonec bude možné.

Nepochybuji, že tyto záznamy také skvěle dopomohou k lepšímu sledování neočkovaných „hříšníků“ v případě jakéhokoli WHO nařízeného povinného očkování.

Evropská komise chce dále digitalizovat zdravotní péči a navrhuje, aby existovala digitální složka pacientů z celé EU. To by mělo občanům „usnadnit“ pomoc v jiné zemi EU například v případě nemoci. Občané se mohou „sami rozhodnout“, kdo si bude moci údaje prohlédnout.

Komise rovněž uvádí, že taková dokumentace je potřebná i pro výzkumné pracovníky. Bylo by to „užitečné“ při řešení pandemie.

„Díky tomuto systému se občané budou cítit bezpečněji,“ uvedla evropská komisařka Stella Kyriakidesová pro veřejné zdraví. Měly by existovat dva samostatné systémy správy údajů, jeden pro vědce a jeden pro občany, které by propojovaly všechny informace z 27 zemí EU.

Skutečně někdo věří, že totalitní fašistický moloch koná cokoli „ve jménu dobra evropských občanů?“

Zdroj1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště