counter free hit invisible
Středa, 5 října, 2022
5.5 C
Czech Republic

Zrůdní satanisté v akci: Princ Charles chválí nové masky pro krávy, chrání prý klima

Ze světaZrůdní satanisté v akci: Princ Charles chválí nové masky pro krávy, chrání prý klima

I tak může vypadat degenerace šlechty. Nadšení z týrání zvířat, kterým údajně zachraňujeme planetu. Využití tohoto vynálezu se jistě rádi ujmou nejen ve Velké Británii, kde byl s takovým nadšením přijat, ale i v Německu, kde již před časem vyrobili přístroj na měření prdů krav, aby zjistili, jakou každá kráva zanechává uhlíkovou stopu…

Spravedlivý cítí i s dobytčetem, srdce darebáků je ale bezcitné. Kdo obdělává pole, nasytí se chlebem, kdo ztratil rozum, honí vidiny. – Přísloví 12:10-11

„Tím, že budou krávy nuceny nosit masky, bude metan přeměněn na vodní páru a oxid uhličitý – a to údajně pomůže zpomalit změnu klimatu“, chválil nový vynález britský princ Charles.

Organizace pro práva zvířat PETA zároveň princovo prohlášení odsuzuje a říká, že by se měl stydět, že o této myšlence vůbec uvažoval.

Ve Velké Británii startup Zelp společně s jedním z největších producentů masa v zemi vyrobil to, co považuje za krok vpřed v „boji proti klimatu“. Krávy produkují jak metan, tak oxid uhličitý, což ovlivňuje klima a vzhledem k velkému počtu stád dobytka musí na světě mnoho emisí pocházet od krav. Jedním z řešení, které bylo nyní představeno, je přinutit krávy nosit speciální masky.

Metan vychází z krávy při říhání, a proto byl nyní vytvořen nový vynález, který přemění metan na oxid uhličitý a vodní páru. Vynález je forma ohlávky, ve které je vpředu druh masky, která pokrývá nozdry krávy. Když kráva vydechne, maska by měla zachytit metanový plyn a přeměnit ho.

 

Společnost říká, že dosud se jí podařilo díky maskám snížit produkci metanu u krav o 53 procent, ale doufá, že v příštím roce dosáhne 60 procent.

Vynález byl jedním ze čtyř, které vyhrály cenu ve výši 50 000 € pro Royal College of Art provozovanou Terra Carta Design Lab ve Velké Británii. Na panelu soutěže byl princ Charles, který vynález ocenil a řekl, že je „fascinující“.

„V důsledku toho mohu jen doufat, že budeme mít větší šanci vyhrát tento boj v kratším čase,“ řekl vynálezcům.

Organizace pro práva zvířat PETA zároveň velmi tvrdě kritizuje vynález a také  prince Charlese za jeho chválu.

„Můžete to odepsat jako krutý vtip, ale pravda je taková že nutíte krávy nosit tlusté plastové obličejové masky,“ řekla ředitelka PETA Elisa Allen. „Princ z Walesu by se měl stydět, že toto středověké zařízení ocenil, místo aby ho odsoudil.“

Zdroj: 1

2 KOMENTÁŘE

  1. Tým už totálne j**e. Charles je jeden z tých psychopatov okolo Klaus Schwaba. A čo robí stará rašpla Alžbeta?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Další články

Vlastenecké Česko

Shromáždění České republiky

Ostrava / Masarykovo náměstí

Přijďte říct svůj názor, u nás dostane prostor každý!

Děkujeme všem skutečným vlastencům za obnovu České republiky, nezávislosti na jiných zemích s ryze vlastní soběstačností na prvním místě!

- KTV Live (Facebook)
- KTV Live (Twitter)
- KTV Live (Youtube)

Sledovat

Komentáře

Přejít k navigační liště