Bill Gates a Mark Rutte u soudu v Leeuwardenu za své činy během psychózy pandemie mediální korony?

Tento měsíc byly podél dálnice A7 v Groningenu a Frísku vyvěšeny transparenty. Odkazují na žalobu fríské nadace Recht Oprecht. Podle vlastních internetových stránek Recht Oprecht je to jejich první žaloba, kterou umožňují.

V tomto občanskoprávním sporu u okresního soudu v Leeuwardenu čtyři muži a tři ženy tvrdí, že po očkování proti Covidu-19 utrpěli a stále ještě trpí újmu. Proto činí Rutteho, Gatese, ale také šéfa RIVM Jaapa van Dissela, viroložku Marion Koopmansovou, šéfredaktory NOS Giselle van Cannovou a Paula Jansena z Telegraafu a dalších 12 více či méně významných osobností z éry coronu odpovědnými za “škody způsobené očkováním”.

Sedm z nich po nich požaduje odškodnění. Podle předvolání k soudu zjišťují, že ‘Covid-19 není nemoc, ale součást projektu Covid-19: Velký reset.’

Velký reset je myšlenka Světového ekonomického fóra (WEF), které se každoročně koná ve švýcarském Davosu pro politiky, vládní představitele, podnikatele a vlivné lidi. WEF navrhlo, aby byl svět v roce 2020 po koruně zelenější, udržitelnější a chytřejší. S touto iniciativou přišli tehdejší britský korunní princ Charles a šéf WEF Klaus Schwab, kteří chtěli provést revoluci v globální ekonomice, přebudovat. Oba mimochodem nebyli ve Frísku předvoláni.

Jejich výzva byla zpočátku přijata docela dobře. Například deník Volkskrant koncem roku 2020 napsal, “že nizozemská elita si přeje takový velký reset: udržitelnou a spravedlivou verzi kapitalismu”.

Jinde myšlenky velkého resetu vyvolaly hordy konspiračních teoretiků. Ti považují Velký reset za tajný projekt globální elity vedené WEF, jehož cílem je umlčet kritické občany, chopit se moci a prosadit krajně levicovou agendu. Jako zbraň byl údajně použit virus známý jako Covid-19 a jeho očkování. K této teorii se hlásí i sedm údajně očkovaných osob v případu Recht Oprecht.

Co je vlastně na sedmičce špatně?
Na rozdíl od 17 obžalovaných sedm osob, které tvrdí, že utrpěly škodu v důsledku očkování, Recht Oprecht nejmenuje. V předvolání se však uvádí, že všichni žalobci jsou nizozemští občané žijící v Nizozemsku, kteří dali důvěru tomu, co 17 obžalovaných “propagovalo a čím byli uvedeni v omyl a v důsledku toho jim bylo aplikováno několik injekcí Covid-19”.

Podle jejich právníků jim nyní vzniká škoda, protože se cítí být uvedeni v omyl. Nejméně jeden z nich navíc utrpěl vážnou újmu na zdraví v důsledku očkování, které podle žalobců obsahuje “toxický oxid grafenový”. Tento jed podle společnosti Recht Oprecht může u lidí způsobit trvalé nepříznivé zdravotní následky. Již z tohoto důvodu je podle žalobců pravděpodobné, že utrpí újmu na zdraví. U tří ze sedmi žalobců se újma na zdraví projevila v podobě těžké újmy na zdraví. U zbývajících žalobců se v současné době podle fríské nadace zatím neprojevují žádné vnější fyzické příznaky těžké újmy na zdraví, ale objevují se drobné symptomy.

Společnost Straight Up se však domnívá, že je otázkou času, kdy se injekce Covid-19 projeví i na jejich zdraví. Pro důkaz všech těchto stížností a škod odkazuje na diagnózy lékařských specialistů. Ty však zatím na webových stránkách nelze nalézt.

Proč právě ve Frísku?
Jedním ze 17 obžalovaných je Everhard Hofstra, člen takzvaného Outbreak Management Teamu, který poskytoval poradenství nizozemské vládě v době pandemie, působící ve Frísku. V té době také pracoval v Gemeentelijke Gezondheidsdienst Fryslân.

Kdo patří do nadace?
Předsedou Recht Oprecht je 64letý chovatel skokanů Ritske Blom z Wergea, který podle vlastních internetových stránek vlastní také rekreační středisko Villas Holanda v Hondurasu. Pokladníkem je 53letý Jeroen Laurens Maximiliaan Cornelis Evers, který možná žije ve Švédsku. Tajemníkem je Peter Marcel Johan de Haan (55).

Kdo jsou právníci?
Sedmi očkovaným osobám, které se domáhají náhrady škody po 17 obžalovaných s podporou společnosti Recht Oprecht, pomáhají dva právníci. Jedním z nich je Leeuwarder pan Arno van Kessel. Na základě stížnosti na jeho chování mu byl udělen podmíněný trest. Van Kessel je bývalým právníkem koronární organizace Lékaři za pravdu a podle disciplinární komise zašel ve dvou případech ve Frísku příliš daleko.

Právník narušil informační schůzku společnosti GGD v ROC Friese Poort v roce 2021. Údajně nazval žáky NSB a neoprávněně vstoupil do školy. Škola na něj podala trestní oznámení. Obtěžoval také zaměstnance GGD u tzv. piket boxu, uvádí se ve stížnosti. V rozhovoru s investigativní platformou Pointer Van Kessel prozradil, že šlo o “fake news”, z nichž ho obvinila “mainstreamová média”, aby šířila strach a stavěla ho do špatného světla.

Druhým právníkem je pan Peter Stassen z Eindhovenu. Také on, i když z jiných důvodů než Van Kessel, byl jako advokát dvakrát disciplinárně potrestán.

Vybráno na 14. července
Společnost Recht Oprecht tvrdí, že 14. července letošního roku záměrně vyslala po celé zemi soudní vykonavatele, aby 17 obžalovaným legálně doručili předvolání. Proč právě toto datum? Inu, v tento červencový den roku 1789 začala Francouzská revoluce, a to útokem na pařížskou věznici Bastilu.

A další důležité datum
Advokáti Van Kessel a Stassen předvolali Rutteho, Gatese, Hofstra, Van Dissela a všechny ostatní jménem sedmi žalobců na den voleb v Nizozemsku, 22. listopadu 2023. Podle Recht Oprecht se pak obžalovaní musí prostřednictvím advokáta dostavit k soudu v Leeuwardenu.”Od 22. listopadu 2023 je pak řízení ve věci samé formálně “pod soudem” a začne se vyřizovat občanskoprávní řízení ve věci samé.”
Hm, může se to stát jen tak?

“Jistě,” říká Stassen.”Soud je povinen se tím zabývat. Ano, můžete to přirovnat k pohledávce, kterou máte vůči sousedovi, a podat žalobu k soudu. Ve všem ostatním vás odkážu na webové stránky.”

Souhlasí severonizozemský soud?
“Čekáme na odpovědi všech 17 předvolaných osob,” řekl mluvčí severonizozemského okresního soudu Serge Zom. “Dali jsme všem tři měsíce na odpověď, protože jsou mezi nimi i cizinci. Ale není to povinné, nemusí odpovídat.” Soud v Leeuwardenu stále zkoumá, zda má pravomoc se případem zabývat, dodal Zom.

Advokát Stassen to vidí jinak: Dalším krokem bude slyšení 22. listopadu v Leeuwardenu. Pak bude jasné, kteří obžalovaní se dostavili. A opět odkazuji na internetové stránky. Všechno je tam.”
Tedy ne všechno. Například důkazy o poškození zdraví sedmi očkovaných.
DNEŠNÍ TRENDY

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image

© 2024 Deponativ.info - Blogy
Deponativ Blogy na sítích: Deponativ | Signal | Telegram | MeWe | VK | Youtube | Seznam | RSS