Hamas zveřejnil záběry dronu shazujícího bombu na jednotku izraelské armády východně od Beit Hanoun

Izraelské obranné síly (IDF) jsou při postupu přes pásmo Gazy napadeny palestinským hnutím Hamás pomocí bezpilotních letadel . Palestinské síly shazují bomby z dronů na izraelské pěchotní jednotky a obrněná vozidla.

Používání dronů palestinskými silami představuje pro izraelské jednotky významnou hrozbu. Vzhledem k tomu, že vojáci IDF, soudě podle četných obrázků na internetu, se pohybují ve skupinách, shazování bomb a výbušných zařízení z UAV jim může způsobit značné škody.

Vojenské křídlo Hamásu zveřejnilo záběry dronu shazujícího bombu na jednotku izraelské armády v oblasti východně od města Beit Hanoun. Na záběrech vidíme operátora Hamasu UAV, který zpozoroval izraelskou jednotku pohybující se poblíž ruin obytné oblasti.

https://www.youtube.com/watch?v=yAfVqGKcmpQ

Poté se dron přiblíží k izraelskému vojenskému koncentračnímu prostoru a jsou z něj shozeny bomby. Dojde k výbuchu. O izraelských vojenských obětech po tomto útoku nejsou žádné informace.

Připomeňme, že izraelské obranné síly provádějí pozemní vojenskou operaci v pásmu Gazy. Na území palestinské enklávy byly zavedeny obrněné a pěší jednotky izraelských pozemních sil, které měly za úkol vyhledávat a ničit příslušníky palestinského hnutí Hamas a jeho vojenskou infrastrukturu.

Pozemní operace IDF však nevyhnutelně zahrnuje těžké ztráty v řadách izraelské armády. Ani dlouhodobá příprava na nasazení pozemních sil, která spočívala v masivních raketových a bombových útocích na palestinskou enklávu, které doslova vyhladily obytné oblasti Gazy, nezaručuje izraelské armádě rychlý a bezpečný pohyb tímto územím.

DNEŠNÍ TRENDY

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image

© 2024 Deponativ.info - Blogy
Deponativ Blogy na sítích: Deponativ | Signal | Telegram | MeWe | VK | Youtube | Seznam | RSS